Прясно мляко - кога?

  • 1 370
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Мили мами, кога започнахте да давате прясно мляко на децата си? Споделете, имаше ли реакции и т. н.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Препоръчва се след годинката.Аз дадох към 1г и 2-3 месеца.

# 2
  • Мнения: 653
след 1 годинка и то заради мляко с грис, с ориз и т.н.

# 3
  • Мнения: 266
Аз му давам млякото с бисквити,или както вече казват мамите с гриз и ориз.Веднъж му го давах в шишето,а той изобщо не пожела да го вкуси,а аз кисело да не чуе,повръща го.

# 4
  • Мнения: 163
За първи път дадох прясно мляко след 1 годинка.
В началото давах пр.мляко като кремче с нишесте.
Сега най-често правя попара с пр.мляко.

# 5
  • Мнения: 165
И аз слагам в грис и в кремчетата. Имам предвид в чист вид.

# 6
  • Мнения: 2 614
Пробвах да дам след навършване на 1,5 години, но така и не и хареса това мляко. Кисело много обича, но прясно  Sick

# 7
  • Мнения: 610
Прясно мляко дадох след 1годинка.Първо в кремче,после така,но го пиеше само в началото,а сега не.Ядем го само на кремче. Peace

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Синът ми получи първата си глътка прясно мляко на 1 г. и 1 месец.

От тогава е голям фен на млякото, във всичките му форми.

# 9
  • Мнения: 4 784
Още не пие прясно мляко. Пробвала съм да му давам кремчета направени с такова, но той ги отказва категорично.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 711
Доста след годинката (почти 2г) дадох прясно мляко на Дияна. Тя харесва и прясно и кисело, по скоро е фенка на прясното. За голяма разлика от майка си Simple Smile

# 11
  • Мнения: 770
След годинка, правя им кремчета, мляко с ориз, иначе чисто прясно мляко не съм давала, защото вечер си пият АМ.

# 12
  • София
  • Мнения: 275
Дадох и малко след годинката. Пробвах да и давам АМ първо, но не искаше да го помирише Sick(може би защото беше на кърма). Правя й прясно мляко с бисквити, много обича!

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя още не пие чисто пр.мляко , иначе почнах да го ползвам малко преди да навърши годинка(11м) за направата на грис, кремчета и т.н.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 103
Пробвах да дам след навършване на 1,5 години, но така и не и хареса това мляко. Кисело много обича, но прясно  Sick
И ние така не го харесва  Sad

Общи условия

Активация на акаунт