НОВАТА детегледачка

  • 744
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Здравейте майчета. Налага се да сменя детегледачката ни по здравословни причини., а тя гледаше малкия  по-вече от година . Свикнал е с нея и си я търси. Сежа ще вземам друга жена, но много се притеснявам дали ще я приеме. Той е много своенравен. Не знам дали ще може да се справи с ината му. Иначе жената е бивша учителка и е гледала дружи дечица, последното от бебе до 7год., но дали ще съумеят да се напаснат с мойто диване. Тази вечер трябва да ги запозная и цял ден ми е мноооого притеснено. Sad

# 1
  • Мнения: 1 049
Е, не се притеснявай предварително.  Simple Smile Нека пьрво да се видят и ако нещо не се харесат винаги ще можеш да потьрсиш и друга жена. Дано не се налага все пак. Децата с чужди хора са по-послушни и си траят, не са като при мама и тати. Така че може и да не е толкова своенравен пред жената, не му мисли толкова. Успех!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 408
 на мен ми се случи около 1г да сменя детегледачката, а синът ми никак не е от лесните деца. Плака само няколко сутрини, после свикна. Не се притеснявай, ако жената има подход ще се справи!

# 3
  • Мнения: 7 263
Дано случите на жена. Ние съвсем скоро само преди седмици сменихме детегледачката.
Най-добре нека новата жена му донесе нещо дребничко - книжка, играчица, бананче. Опитай се неусетно да ги оставиш поне за 5 минути сами, за да усетиш реакцията на детето. Ако си открила свестен и добър човек ще свикне.
Синът ми е вече на 6 години, но още си пита за първата бавачка.
При нас си беше късмет, че и двете предишни жени бяха много свестни и много го обичаха, той си ги имаше за баби. Аз пък се радвам, че засега много си харесва новата какичка, защото новият ми избор беше изненада и за мен самата, но момичето толкова ми допадна, ме реших че мога да имам доверие и да и поверя детето. Peace

# 4
  • Мнения: 607
Здравейте майчета. Налага се да сменя детегледачката ни по здравословни причини., а тя гледаше малкия  по-вече от година . Свикнал е с нея и си я търси. Сежа ще вземам друга жена, но много се притеснявам дали ще я приеме. Той е много своенравен. Не знам дали ще може да се справи с ината му. Иначе жената е бивша учителка и е гледала дружи дечица, последното от бебе до 7год., но дали ще съумеят да се напаснат с мойто диване. Тази вечер трябва да ги запозная и цял ден ми е мноооого притеснено. Sad

Сиси кеч, как мина срещата?  Допаднахте ли си? Малкият хареса ли жената?

# 5
  • Мнения: 658
Ох, олекна ми. Краси си хареса новата БАБА, играха си... Искаше само с нея да ходи да пиша, тя да го мие, с нея да яде... Знае много песнички и игри и му беше много забавно. Дано да продължи така Praynig Притеснявам се тъй като беше на ясла, отскоро на градина-нови лели, сега нова БАБА,отделно го прехвърляхме на баби и дядовци, кой когато е свободен.. ooooh! Затова и като че ли малко сме го разглезили... На мен ми е много болно че нямам достатъчно време за него и за кака му естествено и изкупвам вината си с глезуундрене и подаръчета. Затова когато е смен ме прави на Crazy

Общи условия

Активация на акаунт