Лек за стрии

  • 8 830
  • 46
  •   1
Отговори
Хора помогнете , така яко съм се нацепила по дупето че направо не мога да се погледна. Че то не е и само там. Приличам на зебра направо, като се има предвид че не съм раждала , направо е срамота.Представям си като родя на какво ще заприличам. Антицелулитните кремове помагат ли за стрии? newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 916
Мила, напълно те разбирам, защото и аз не съм раждала, а си имам...не знам може би е въпрос на ген Rolling Eyes
Има страшно много теми по въпроса (ако искаш виж търсачката), но от това което съм прочела...май няма оттърване от тия гадини Cryза огромно съжаление>
От какво ти се получиха?

# 3
съжалявам че пуснах нова тема , просто на търсачката като написах "стрии" и нищо не ми излезе.
А на въпроса от какво ми се получиха и аз не мога точно да ти отговоря, не съм напълнявала или отслабвала рязко. Зимата качвам от  2 до 4 килограма , после пък свалям лятото , сигурно е от това.

# 4
  • Мнения: 2 068
може да е нещо сврзано с хомоните или по-голям стрес
виж тук
едва ли 3-4 килограма могат да направят такива поражения

# 5
  • София
  • Мнения: 385
Ако стриите ти са отскоро, можеш да пробваш освен с лосиони за тяло против стрии и с един мехлем за лечение на белези - Contractubex.Втрива се 2 пъти на ден.В аптеката ми го препоръчаха, но при мен нямаше ефект, може би защото стриите ми бяха от години, пък и не бях редовна в мазането...

Другото, което знам е, че културистите си бият инжекции с вит.В и желязо против стрии.Аз, по някаква случайност, имах анемия по време на първата ми бременност и се наложи да ме дупчат.От 60 кг станах 98кг...и нямах и една стрия...С втората бременност нямах анемия, но пък стрии се появиха в изобилие.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:49 от Milenski76

# 6
  • Мнения: 52
това което съм прочела е че химичния пилинг помага при стрии.но е болезнено и май временно.нямям много инфо.аз също имам много стрии.но докато бях бременна не ми се появи нито една.и аз пиех желязо в големи количество защото имах анемия.вече се примирих с присъствието им.стремя се да показвам красивите части в мен.

# 7
  • Мнения: 44
А някой чел ли е за лазерни манипулации и как действат? Тази тема и на мен ми е интересна, ако някой наистина знае повече нека пише

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За съжаление едва и с нещо ще ги премахнеш,но дано се заличът поне малко Peace

# 9
  • Мнения: 116
"Контратубекс".Използва се за заличаване на белези.Аз го използвах за стрии 2-3 седмици и имаше резултат,поне така ми се струваше,но спрях.Днес мисля да си купя отново и да съм по-редовна,за да мога да облека бански на морето.  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 437
Контрактубексът определено не помага за стрии. Стриите не са белези...
Ако стриите са все още пресни, с лилав цвят, ти препоръчвам един флуид от серията на Мустела за раждали жени. Тя е оранжевата серия. На мен не ми ги заличи, но поне доста намаляха. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 385
Ако стриите са все още пресни, с лилав цвят, ти препоръчвам един флуид от серията на Мустела за раждали жени. Тя е оранжевата серия. На мен не ми ги заличи, но поне доста намаляха. Успех!

От аптеката ли да го търся?

# 12
  • София
  • Мнения: 437
Да, Мустела се продава само в аптеките.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 385
Благодаря. Hug

# 14
  • Мнения: 64
Привет на всички.
В момента ходя на лазерни процедури.Направила съм две, но за момента видим резултат няма.
Докторката която ми ги прави ми предложи да пробваме с лазерен пилинг.Въпросът ми някой правил ли си е такава процедура?

Общи условия

Активация на акаунт