VW Lupo или Рено Клио ?

  • 13 254
  • 76
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Предварително се извинявам ако темата не е за тук, но не намерих къде да я публикувам.
Питането ми е коя от двете коли бихте избрали, имаме голяма семейна кола и искам нещо малко за мен с което да си свърша някоя работа. Цените на двете са почти еднакви, от една седмица се лутам и се чудя  ooooh!
Или може да ми предложите нещо друго малко  Peace

# 1
  • Мнения: 6 992
Имаше един много малък Ситроен.
Нисан Микра е мъничка.
Деу Матиз май се казваше - и тя е дребна и кръгла.
Киа Пиканто, но има малко странна физиономия.
И един Мерцедес има дребен, А1 ли беше...

От тези двете си харесвам повече Лупото.

Имай предвид, че не разбирам от коли и не съм меродавно мнение, само казвам кои са мънички, а не добри Blush

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Зи Ситроен и Пежо мъж ми не иска да чуе поради причини, аз също не разбирам от коли харесвам си ги на външен вид  Embarassed
Киата е 10 бона за тези пари съм харесала един почти нов Сеат  Peace
Вчера се качвах на един такъв мерцедес ами нещо не съм очарована, а и доста чувам от познати, че е кофти, а не дай боже да се счупи нещо  #Crazy

# 4
  • Мнения: 6 992
Ми 10, де?
Или ти няма да го взимаш ново?
Ако не е ново, наистина е по-добре VW.
Сега се сещам, че на нас ни казваха, че малките сеати ако ги вземеш на старо (4-5 годишни) от официалния представител излизат около 4-5 хиляди, а били почти нови и здрави.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Втора ръка да, не нови  Peace

# 6
  • Мнения: X
Зи Ситроен и Пежо мъж ми не иска да чуе поради причини, аз също не разбирам от коли харесвам си ги на външен вид  Embarassed

Мъжа ти да не е поддръжник на  онзи лаф: "От жабари и минетчии коли не взимам"?  Laughing

По темата-  За  VW

# 7
  • Мнения: 127
Аз карам рено клио и от опит ти препоръчвам да заложиш на WV.  Peace

# 8
  • Мнения: 674
Вземай Фолксваген и няма да сбъркаш!!
Но най-добре фолксваген поло- много са добри. За Лупо немога да ти кажа нищо конкретно.

# 9
  • Мнения: 674
Сега мъжо потвърди че много по-добре поло минимум 1200 кубика!!
Успех!!

# 10
  • Мнения: 6 992
"От жабари и минетчии коли не взимам"?  Laughing

Моят му казва "От тия , дето правят спагети и минети, коли не взимам"  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 80
Ние имаме 2 коли Рено и сме доволни много, напук на мъжете ви  Peace Simple Smile)))).  Но по-добре Клио от преди 2000 година не си вземай. Наистина по-добър вариант в подобен случай е Лупото.

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Поддръжката на Клиото е по-евтина.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
"От жабари и минетчии коли не взимам"?  Laughing

Моят му казва "От тия , дето правят спагети и минети, коли не взимам"  Mr. Green

Лафа не го знам, ама имаме приятел който си продаде Пежото, защото от долу нещо окачването си не знам какво и било ш.....
Май VW ще се взима, а и аз залитам към него, защото са по здрави коли, и частите са на по поносими цени  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Колата ще е над 2000г. със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт