обрив по лицето

  • 665
  • 3
  •   1
Отговори
Imam  problem  sas  6  mesechnoto  si  dete  .Niakolko  dena  sled  cato  se  rodi   se  poluchi  edin  obriv  po  liceto.  Mnogo   go  sarbi  noshtem  ne  moze  da  spi  i  neprecasnato  se  cheshe.Az  ziveia  vav  ispania  tuka  doktorite  mi  kazaha  che  mu  e  suha  cozata  ,drugi  mi  kazvat  che  e  i  ot  mliacoto .Maza  go  sas  crem  i  sashto  taca  mi  kazaha  da  go  maza  sas  huma  ama  nishto  ne  pomaga  minat  chervenite  petna   i  obriva  za  nikolko  dni  i  posle  otnovo  se  poiavi.molia  vi  kazete  mi  kakvo  da  pravia.

Имам  проблем  със  6  месечното  си  дете  .Няколко  дена  след  като  се  роди   се  получи  един  обрив  по  лицето.  Много   го  сърби  нощем  не  може  да  спи  и  непрекъснато  се  чеше.Аз  живея във  испания  тука  докторите  ми  казаха  че  му  е  суха  кожата,други  ми  казват  че  е  и  от  млякото .Мажа  го  със  крем  и  също  така  ми  казаха  да  го  мажа  със  хума  ама  нищо  не  помага  минат  червените  петна   и  обрива  за  няколко  дни  и  после  отново  се  появи.моля  ви  кажете  ми  какво  да  правя.

Моля, пишете на кирилица.
                                                                                           

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 20:13 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Бебето от раждането ли е на адаптирано мляко?
Преглеждал ли го е алерголог?

# 2
  • Мнения: 1 447

 на моят син когато навърши един месец му се появиха червени обриви по лицето.Казаха ни ,че е алергичен към белтъчините на млякото и минахме на хипоалергенна храна.Но обривите останаха заличават се за ден ,два и отново се появяват.Водих го на алерголог и дерматолог изписахани куп лекарства
но за сега нищо не помага обривите си стоят.Не е захранен с почти нищо и вече си мисля,че не е алергия от белтъчините.От три дни съм спряла всякъкъв вид кремове и лекарства и гледам,че започват да се заличават не мога да си обясня на какво се дължи това,но дано изчезнат от самосебеси.Дано и вие се оправите успех

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с аерголог  Peace

Общи условия

Активация на акаунт