видеоклип

  • 872
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 може ли някой да даде линк към програма,отваряща видеоклип4ета от мобилен телефон във формат".3gp"...като ги ка4а на компютъра не мога да ги отворя с нали4ните ми "BSPlayer","windows media player","cyberlink power dvd"  Hug
 какво трябва да изтегля
  Peace
  (а за звукозаписи във формат ".amr"?)

# 1
  • Мнения: 9 991
Каква марка ти е мобилния телефон , на сайта им няма ли да има информация за конкретния модел. newsm78 иначе незнам за.

# 2
  • Мнения: 779
  Whistling   ето казала съм формата и искам програма.....телефона няма общо,интересува ме какво отваря .3gp и .amr

# 3
  • Мнения: 592
куик тайм, а в нокиа - на диска си има плеър за този формат

# 4
  • Мнения: 592
не съм пробвал с КМ плеър -страшен е, всичко отвмаря и е фрий

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 779
мерси,изтеглих я!4ете.малко е гадна като визия,но става!!!о6те не мога да си регулирам звука от иконата Shocked..но 6те успея..мерси...за другите отговори ми давате много програми накуп в определена страница,и не смятам да инсталирам вси4ко наред,..отворена съм за още предложения  bouquet
 

# 8
  • Мнения: 345
Аз използвам GOM Player от доста време, най-добрият плейър, използвам го за всичко, което гледам, чете ВСЯКАКВИ видео формати (или поне не ми се е случвало да не мога да гледам каквото и да било с него), опитай  Wink
А .amr  - аз поне само чрез програмата за телефона ми съм ги отваряла, иначе не знам.

Общи условия

Активация на акаунт