Отзиви за д-р Капка Иванова от АГ-Варна!!!

  • 4 624
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Ходя на ЖК при въпросната лекарка.Изчетох цяла тема за акушер-гинеколози във Варна от 2005г. насам, но за нея не намерих нищо.Работи вече 35 години и доколкото съм чувала е много добра.Някой ходил ли е при нея.

# 1
  • Мнения: 4 335
Аз ходих при др. Капка Иванова на ЖК и родих при нея на 09.03.2008-секцио по спешност.Нямам думи с които да опиша какво ми е мнението за тази жена Heart EyesЗа мен тя е не само добьр лекар,но и невероятен 4ОВЕК.Тук немога да разкажа вси4ко,но тя беше до мен през цялото време,когато трябваше да се даде второ мнение,тя беше с мен в кабинета и ми дьржа рьката.Секциото ми беше по спешност,водите ми изтекоха на 8март ве4ерта,тя веднага дойде.Направи много неща за престоят ми в болницата.Изклю4ително сьм и благодарна за вси4ко и имам много топли 4увства кьм нея Heart EyesАз бих ти казала,4е според мен си направила наи-то4ният избор.Леко раждане и успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 335
Само побутвам темата  bouquetСтана ми интересно нямали и други раждали при нея,няма ли никои друг да си изкаже отзивите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт