Търся производител или разпространител н

  • 1 650
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета, може би си спомняте преди години (преди 1989 г) имаше едни водни ваденки за стъклени чаши, които лепихме по плочките в банята и чашите. Някои да е попадал на производител или вносител? Племенниците ми са полудяли по тях. Преди седмица, докато разчиствахме тавана, открих такива. Хлапетата ги изпоналепиха по чашите и сега като паленца питат за още... А аз им обещах,  мислейки че  лесно ще намеря, но нищо не намерих по магазините, освен великденските  newsm78

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 20:55 от karmelita

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Виж тук и тук. Дано да ти свърши работа.  bouquet

# 2
Страхотно, сега ще разгледам линкчетата.
Не смятах, че е нещо толкова неоткриваемо, но над час търсих в нета.
 Благодаря  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 199
Сещам се за тези ваденки  Crazy
Баба ми работеше в едно предприятие за тенджери, чинии и т.н и имахме доста от тези лепящи се картини  Crazy

# 4
Аха... на нас ни бяха подарили едни страхотни рози...
Залепихме роза на една дъска за рязане на хляб (нова естествено), пирографирахме Bulgaria и я лакирахме... красота.
Това е подарък за едно тяхно приятелче, което е в чужбина ...  bowuu

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сещам се за тези ваденки. Бях ги налепила по плочки, чаши тенджери където ми паднеше. Сега като си помисля, че дъщеря ми може да налепи такива в банята например ми става лошо.

# 6
Сещам се за тези ваденки. Бях ги налепила по плочки, чаши тенджери където ми паднеше. Сега като си помисля, че дъщеря ми може да налепи такива в банята например ми става лошо.

Ние вече ги налепихме  Hug На мъжо може и да му е прилошало, ама си мълчи   Thinking

# 7
  • Мнения: 3 634
Когато се нанесохме в новото жилище и облепих всички плочки в душ-кабината със светещи тюленчета, китове и т.н. Оттогава имам одобрени от мъжа ми места, на които мога да лепя стикери. Това е белег на соц-децата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт