Фън шуй V

  • 26 298
  • 280
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 006
Момичета (и момчета Thinking),

споделете мнение за това разположене на мебели, посоки на спане и каквото друго ви направи впечатление

http://image66.webshots.com/666/6/5/33/2931605330075520351ZdAoxu_fs.jpg

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2931605330075520351ZdA … t=home-and-garden

 - има лупичка за уголемяване на изображението  Flutter
Плийззззззз,   bouquet

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 16:35 от Съкровищница

# 2
  • Мнения: 1 091
Еее, Риа, изпревари ме с пускането на нова тема Simple Smile Wink
Съкровищница, първият линк не се отваря. А втората картинка е много малка, можеш ли да я увеличиш за повече яснота?
Момичета, имам въпрос. Вярно, че сме коментирали скосените тавани, но моля за обобщение и
съвет. В новата стая на сина ми има скосен таван в единия край. От гледна точка на интериора това е най- удобното място за разположение на леглото и бюро за писане, но ще направя компромис и ще сложа под част от скоса гардероб. Все пак леглото ще е близо и се чудя как да неутрализирам лошото влияние на скоса Цвете не искам да слагам в спално помещение, а осветление, насочено нагоре, може да сложа, но нещо не ми се връзва...Давайте идеи! Шоши, разчитам на професионалното ти мнение, моля!
А, и никой ли не може да покаже тези бамбукови флейти как точно се слагат под ъгъл 40 градуса, че и трегери имам да неутрализирам?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ами не съм бързала, просто видях, че никой не го е направил. Sunglasses
А на въпроса ти не можах да отговоря веднага, че трябваше да излизам, но флейта може да се закачи примерно така:



Важното е мундштука да е насочен надолу и за закачането да не се правят дупки в нея.



Щом детето няма да спи или учи под скоса не е толкова опасно, но не пречи да вземеш мерки.

# 4
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
запис Simple Smile

# 5
  • Мнения: 685
Ох, дали е само плод на съмненията ми, но преди 3 седмици промених посоката на леглата на които спим. Преди спяхме с главата на юг, сега главите ни сочат на запад (мъжа ми е западна група, а аз спадам към източната).
Дали си въобразявам, но откакто направих разместването съм болна. Първата нощ, в която спах с новата посока започна да ме боли зверски гърлото, в последствие направих ангина и до днес не ми минава. А изпих дузина антибиотика.  Sad

Колкото и глупаво да звучи, дали тази промяна има отражение върху здравето ми според вас?
Имам усещането, че сбърках с посоките.  newsm78

Извинявам се, че стана така дълго.


П.С. ria благодарности за новата тема!

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 00:51 от Cantariny

# 6
  • Мнения: 223
Най-лесно ще провериш, като върнеш обратно леглото, ако смяташ, че това може да е причината...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Cantariny, не е невъзможно. В коя от посоките ти, според числото Гуа, си насочена сега?

Съкровищница, не разбрах какво точно очакваш. Thinking

# 8
  • Мнения: 1 006

Съкровищница, не разбрах какво точно очакваш. Thinking

Очаквам помощ  Blush, зощото ми е много трудно да реша дали това разположение е ок, но колкото повече чета, разбирам, че само така пусната скицата, нищо не ви говори, така че е глупаво да очаквам каквото и да е!

Така че, спирам! Благодаря   bouquetза отделеното до момента време, отивам да ровя в нета и да чета....

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 231
А така! Laughing

Като си готова с въпросите пусни по голяма скица, че тази и увеличена не се вижда добре.

# 10
  • Мнения: 622
привет момичета,започнах да се ориентирам по малко,направих хуба-а-ав чертеж и установих ,че любовта ни е в тоалетната.... Joy!
освен това в банята и коридора.....вие от къде си купувате по-специални нещица като разните пазители ,които се слагат около вратите,мисля,че искам да си взема такива!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
bozgounova, разни пазители и други подобни не използвам. Вкъщи имам метален чан и кристал. Важни са енергиите , не разните там китайски цвръцки.

# 12
  • Мнения: 685
Cantariny, не е невъзможно. В коя от посоките ти, според числото Гуа, си насочена сега?


Точно на северо-запад, а числото ми е 1 Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 6 040
Хайде и аз да се запиша в новата тема! Бях болна цяла седмица, много сте изписали! Grinning ria - браво за картинката  bouquet, и аз отдавна питах как се закачат флейти... а където пише да са две?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 019
Cantariny, северозапада е неблагоприятно направление за теб.
лято, втората флейта по същия начин, като тази, но разположени една срещу друга.

Общи условия

Активация на акаунт