чувство за тежест в стомаха

  • 5 031
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте. БИхте ли казали менеието си моля ви относно това, че от известно време каквото и да хапна чувствам че стомаха ми е подут че ми тежи . От друга страна като се пипам не намирам че ми е подут. Имам апетит, ходя нормлано до тоалетна - е понякогаи по два пъти което незнам дали е одбре - но не е нещо обичайно изходеното. Дали може да има нещо общо с това че в момента съм с алергичен ринит и почти постояно ми е зпушен носа. Аз съм много страхлива и четох из нета заподобни симптоми, които обае задължително са примесени и с други и направо се о6а6авих. А и напоследък ми се събраха доста стрес и емоции - може ои от това да е - Някакв съвет моля ви - не мис еходи на лекар и е в карен случай ако продължи още и тов аще направя. Но все пка да чуя и вашето мнение. Лек ден:)

# 1
  • Мнения: 780
Най-добре отиди на лекар, колкото и да не ти се ходи.Ще те прегледат, ще ти пуснат изследвания...дано не е нищо сериозно.Стомахът ти здрав ли е?Защото аз имам подувания, но съм с колит.Правила ли си скоро по-сериозна диета- след такава се усещат неразположения.Храни се разделно.Смесването на продукти от различни групи води до подувания.И от стрес може да е-при мен се свива стомаха на "топка" и започва да ми се гади.  bouquet

# 2
  • Мнения: 161
благодаря ти з аотговора - не съм пазила скоро диета - но декември месец имах доста стресови ситуации та оттгава е а заколит нензма надявам се да нямам - попринцип мога да кажа че почти не ме боли каквото и да ям но имам чувството че ми тежи ис е подува

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди на лекар  Peace

# 4
  • Мнения: 485
Естествено не е лошо да се консултираш с лекар,но ако нямаш време или желание бих ти препоръчала Еспумизан капсули-3 пъти по 1 по време на хранене.

Общи условия

Активация на акаунт