Мляко с ориз

  • 753
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Откога мога да давам мляко с ориз? Бебето ми е на 1 годинка  Simple Smile

# 1
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Вече може да даваш,друг е въпросът дали детето ще го хареса.Синът ми обича да яде ориз,яде млечни кремове ,но мляко с ориз така и не се научи да яде - всеки път го плюе.

# 2
  • Мнения: 9 973
мисля,че може вече Peace

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 5 709
Може да се дава след 8 ияв месец но с адаптарино мляко,а след годинка мисля и с друго!

# 5
  • София
  • Мнения: 15 216
Вече може. След 1 г. може да се дава прясно мляко, и в кремове, и за пиене.

# 6
  • Мнения: 195
може. аз дадох преди месец два с АМ но не го хареса много. Като почне нормално мляко ще пробвам пак.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 249
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз още не съм давала  Thinking

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
може да даваш.

# 10
  • Мнения: 556
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Сваряваш ориза и после слагаш млякото, а някой пък варят ориза директно в млякото.
Хубаво е млякото също да е сварено, а ако е домашно задължително.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 216
Ето тук има споделен опит за приготвянето на мляко с ориз: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103458.0

# 12
  • Мнения: 438
Направих му мляко с ориз и много го хареса.  Grinning Редовно ще му приготвям..

Общи условия

Активация на акаунт