nujdaia se spe6no ot savet

  • 642
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite momi4eta!Molia vi spe6no za savet!Namiram se v chujbina,minalata sedmica razbrah,4e sam bremenna,no vse o6te ne sam hodila na lekar za6toto tuk procedurata e dosta slojna.Bremenna sam okolo 6-7 sedmica i dnes mi se poiavi mnogo stranno te4enie svetlokafenikavo s dosta nepriatna mirizma,molia vi kajete mi ne6to seriozno li e ?Na niakoia ot vas slu4valo li e se da go ima?Znam 4e triabva da se kosultiram doktor ,no tzai ve4er ste mi e malko trudno da go napravia.Ako mojete da me posavetvate s ne6to ste vi bada bezkraino blagodarna

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато на мен ми се случи същото, забравих всичко останало и моментално отидох в болница. И добре, че го направих.
Най-вероятно не е нищо сериозно, но лекарският преглед е абсолютно задължителен.

# 2
  • Мнения: 702
Успокой се и сутринта иди на докторо моляте Praynig

# 3
  • Мнения: 311
дА НА МЕН МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО,КОГАТО ОТИДОХ НА ЛЕКАР МИ ИЗПИСАХА ИНЖЕККЦИИ ЗА ЗАДЪРЖАНЕ.нАПРАВИ ГО И ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ЩЕ СИ ИМАШ ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕ,КАТО МОЕТО.

# 4
  • София
  • Мнения: 938
Гледай да не щъкаш много, почивай, лежи, и утре се мятай директно към болницата, със сигурност има там бърза помощ, ако трябва, драматизирай малко за да те прегледат.....По всяка вероятност е нищо сериозно, но трябва да те види лекар. До кога си в чужбина? Проблемът е, че в повечето страни до 3-ти месец не искат нищо да правят гадовете, не е като тук да те вземат в болница, ако има нещо притеснително. Та затова ти казвам да попресилиш малко нещата. А боли ли те нещо?

# 5
  • Мнения: 823
Отиди в спешното отделение на болницата към която се водиш. Обясни им, че си бременна и какво те притеснява и би трябвало веднага да те приемат. Като кажеш, че си бременна не вярвам да те върнат, колкото и да е сложна процедурата с лекарите в държавата в която си. Успех!

# 6
blagodaria vi mnogo momi4eta!!!Otkrih 4astna klinika ,no ste me priemat utre sutrinta i dano vsi4ko e nared tazi no6t!!!Jivot i zdrave ste gledam drugatan sedmica da bada v BG (V ka6ti si e nai-dobre)Blagodaria 4e biahte tolkova otziv4ivi !!!Utre ste vi pi6a kakvo e stanalo

# 7
  • Canada
  • Мнения: 1 773
antito, за твое добро се моля да не си в Канада, ако обаче е така, няма да има полза от ходене до спешното. Най-добре лежи и по възможност пий но-шпа.

Общи условия

Активация на акаунт