изберете българското 11-20.04 ? за детските дрешки

  • 967
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
здравейте! за момента не ми се очертава свободно време(но ако се очертае такова съм там) и ще съм ви благодарна да ме насочите за етажите и щандовете за детски дрешки (1-2год.), миналата год. взех за дъщеря ми на стеда и светли, много качествени излязоха-имате ли представа поне за етажа на който се намират. ако сте доволни от друга фирма за дет. дрешки за деца ми кажете коя е и къде  горе-долу се намира.
по възможност цените да са приемливи, че трябва да купувам летни дрешки и на двамата!!! благодаря ви много  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 629
Здравей,аз днес ходих и купих на децата доста неща.На 5 етаж са щандовете на Светли и Стела.На 2 и 3 етаж пак има щандове с детски дрешки.На Стеда щанда си е на същото място като друг път.На 3 мисля,че беше на Стела щанд  на който продават от минали колекции дрешки на много добри цени.Като разгледаш втори и трети етаж няма начин да ги пропуснеш.Тази година имат щанд и обувки Капчица,досега не към ги засичала.Дано съм ти била полезна.

# 2
  • Мнения: 422
Аз харесвам и една друга фирма-"Златев", правят само пижамки.
На третия етаж имат щанд и на 5-ия до кафето
Аз ходих в петък, но нямаше много неща на щандовете, по4ти нищо не харесах, може би като за първи ден не бяха изкарали още вси4ко

# 3
  • Мнения: 208
И аз ходих, но само до 3 етаж издържа мъжа Simple Smile И ние си взехме летни пижамки за по 4-5 лв. Качеството не е вълшебно, но за тази цена!
От друг щанд взехме блузки Gymboree (ишлемета) за по 5лв  Twisted Evil Чудна работа! Пак от там страхотен летен панталон (26лв  Shocked) и подходяща блузка. От щанда на Стеда бодита - потник за лятото.
Пак има щанд за дървени играчки и се сдобихме с този влак- http://www.toys.divvid.com/cart.php.
Общо взето детски работи има много! Както български, така и китайски  Thinking , нищо че е "Произведено в България" Wink

# 4
  • Мнения: 1 650
може ли снимка на gymboree

# 5
  • Мнения: 208
може ли снимка на gymboree

http://www.kasidabg.com/gymboree-products_id-5097.html - това е едната.

Другата е Island fun - не можах да я намеря на първо четене, а нашите са в пералнята  Wink

# 6
  • Мнения: 1 650
Странно, това е старо на етикета какво пише ? Made In Bulgaria или Шриланка примерно

# 7
  • Мнения: 208
Странно, това е старо на етикета какво пише ? Made In Bulgaria или Шриланка примерно
Made In Bulgaria

# 8
  • Мнения: 1 650
уффф
заради теб ще ровя да видя и ще се разкарвам до НДК
някакви по подробни кординати, къде точно ?
Сигурен съм че на на наща не пише Made In Bulgaria, но ще погледна да  видя какво пише точно

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Благодаря ви за информацията и аз ще ида да видя какво има.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
Посетих го.Обедняло е от към фирми.Например Жорал и Дидитекс не участват тази година.
Обаче накупих на децата блузки от т.нар. ишлемета.На дъщеря ми две блузки по 6 лева,на сина ми пак две блузки по 8 и 10 лева.
Като цяло блузките не бяха много скъпи на този щанд най-скъпата беше 12-13 лева за момиченца,за момчета миже би около 15 лева /не съм сигурна/.
Има и един щанд с уж гръцки дрехи-детски.Скъпи са,но има например хубави момчешки блузи/тениски по 8 лева.
Трабва с огромно съжаление да призная,че българските дрешки започват да ми бледнеят пред ишлеметата.

Общи условия

Активация на акаунт