Как използвате дългите дунапренени ролки?

  • 5 881
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Взех си от тия ролки, които носеше жената от рекламата на кафето. Но нищо не се получава   Sad
Само се смъкват от косата и не знам как да ги закрепя. Завивах косата на самата ролка и после омотавах ролката (нали е мека и всякак се навиваше). Даже се пробвах и почти да я вържа, ама нищо не става.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 879
и аз не мога с такива. но има едни най обикновени като от стереопор навит на тел, такива дълги като пурички изглеждат, с тях си навивам супер косата!

# 2
  • Мнения: 4 496
Не е нужно да я омотаваш. Просто всеки от краищата на ролката го прехвърляш на обратната страна, като гледаш да опънеш максимално. Тоест охлювчето, където остава навитата коса, да е максимално малко.

Всъщност какви ролки носи жената от рекламата? Не са ли като тези, за които Aurora пише? Аз мислех, че са такива и за такива обясних. newsm78

# 3
  • Мнения: X
Втори път го чета "дългите дунапренени роКЛи" Joy и се чудех какви ще да са.
А иначе много хубаво си правех косата на спираловидни къдрици с тях,когато ми беше още дълга Peace

# 4
  • Мнения: 686
Страшно са ми неудобни и съм ги ползвала всичко на всичко 2 пъти. Първо хващам самия кичур и го усуквам само него, после го навивам върху ролката, и в същата посока завъртам краищата на ролката максимално стегнато. С маша ми е определено по-лесно!

# 5
  • Мнения: 14 483
отделяш кичур, слагаш ролката в основата му ( не в края), т.е. до кожата на главата и така увиваш. после кръстосваш и затягаш. по-силничко  Peace

# 6
  • Мнения: 750
отделяш кичур, слагаш ролката в основата му ( не в края), т.е. до кожата на главата и така увиваш. после кръстосваш и затягаш. по-силничко  Peace
Бинго! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт