Препоръчайте детски велосипед...

  • 243 434
  • 1 406
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Искаме да купим на нашия малчо велосипед. Търсих подобна тема, за да видя мнения, но не открих...
Харесала съм нещо подобно



Ако някой кара такова колелце да сподели  Wink

# 1
  • Мнения: 5 255
Има няколко теми за детски велосипеди  Wink

Препоръчвам DINO  Peace Имаме колело на тази фирма - без забележки  Heart Eyes
Ето и относно избора:
След 3 годишна възраст децата са достатъчно укрепнали за велосипед с помощни колелета или триколка. Първото определено е за предпочитане, тъй като децата привикват отрано да пазят равновесие, въпреки наличието на помощни колела. Подходящите размери на колелото могат да бъдат определени по диаметъра на каплата:
12" - 3 до 4 годишни
16" - 5 до 8 годишни
20" - 8 до 11 годишни
24" - 11 до 13 годишни
26" - над 13
Това са само приблизителни цифри. Реалният размер зависи най-вече от индивидуалния ръст.
Често родителите се насочват към по-големи модели, което не е препоръчително.

Успех   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И ние сме с Дино.Доволна съм.Зависи колко пари си отделила за колело.Ако нямаш ограничения във финансите предолагам,че Скот са много добри за около 300-350лв Peace

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Ние сме с Драг.Много съм доволна. Peace

# 4
  • Мнения: 847
И ние сме с Драг.Колелетата са направени от един бивш спортист -колоезда4, българин ...И са много стабилни.Препоръ4вам. Peace

# 5
  • Мнения: 686
А откъде могат да се купят Драг?

# 6
  • Мнения: 404
И колелото на дъщеря ми е на Drag модел Pickachy - http://veloservice.3dwebdesign.org/images/drag_pickachy.jpg.  Купихме го малко преди да навърши 3г.  Като размер й е идеален въпреки, че тя не е едра /на 3г беше 93 см./.  Моят съвет е да не купувате от по-малкия размер колело, т.к. много бързо ще го израстне и ще трябва да купувате друго. Така ни посъветваха и от магазина, като казаха, че това колело ще го кара поне до 6-7г.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 204
Миналата година по това време бях пред същата дилема и доста се порових тук във форума.Общо взето мненията бяха разделени по равно за Драг и Дино.И тъй като не разбираме нищо от колелета предложеният дизайн на Дино ни хареса повече и го купихме.Добре, че имаше една година гаранция това колело.От втория месец започна да скърца и го водихме всеки месец да го смазват.На четвъртия път го разглобиха цялото и го смазаха, защото не се знаеше откъде скърца.Последваха и още поне два ремонта.Тази година за рождения ден на сина ми му изтече гаранцията.Не знам може и ние да сме попаднали на лоша партида, но не съм доволна  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 7 640
и аз чакам инфо за магазините за детски велосипеди 12'' ме интересуват за 3 годишни.
И какви са цените, знаете ли? На промоция в Хиполенд бяха по 110 лв Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 000
Искаме да купим на нашия малчо велосипед. Търсих подобна тема, за да видя мнения, но не открих...
Харесала съм нещо подобно

Ако някой кара такова колелце да сподели  Wink

Ние караме Дино Шрек ....втората картинка  Laughing гласувам с колкото ръце имам за него
ако искаш снимки ще ти пратя...само ми прати мейл на лични
малкия е на 2г ...получи го за РД преди 2 седмици ...никакви проблеми с карането няма


Даже дава на мадамите да го покарат hahaha

Ако си се спряла на това колело....няма да сбъркаш...зслужава си всяка стотинка
освен това е супер леко....и страшно стабилно

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 21:47 от BgViki

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Детският велосипед е като обувката, трябва да се купува според размера. Не можеш да искаш от едно 3 год. дете да кара 16" или 20". Най- важното при покупката на велосипеда е той да е лек и удобен за детето. Да купиш по-голям размер велосипед е все едно да купиш №42 обувки, детето ще си ги носи и така, големи.

# 11
  • Мнения: 5 255
Детският велосипед е като обувката, трябва да се купува според размера. Не можеш да искаш от едно 3 год. дете да кара 16" или 20". Най- важното при покупката на велосипеда е той да е лек и удобен за детето. Да купиш по-голям размер велосипед е все едно да купиш №42 обувки, детето ще си ги носи и така, големи.
Малко са хората, които го осъзнават   Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 746
Синът ми 3 години кара  велосипед Дино, зверски, нито е скърцал, нито са спадали гуми, нито съм имала някакви проблеми с него. Колелото беше захвърляно, въртяха се задни гуми и все още е като ново. Съжалявам, че няма внос на по-големи велосипеди от същата марка. Твърдо съм за Дино.

# 13
  • Мнения: 1 608
Робифир 12'' с надуваеми гуми на пазар Красно село в големия детски магазин 88лв.  Това е третото колело от марката вкъщи - доволни сме.

# 14
  • Мнения: 7 640
Робифир, с надуваеми гуми на пазар Красно село в големия детски магазин 88лв.

мерси за инфото-това марка ли е Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт