Изгубихме едната обувка

  • 2 109
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 784
Вчера като се прибрахме от разходка, влизаме вкъщи, свалям малкия от количката и гледам - няма я едната обувка на Калоян. Връщам се до градинката, в която бяхме, по абсолютно същия път, по който бяхме минали, няма обувка. Това всичко се случва за максимум 10 минути, защото въпросната градинка е на 3 минути от вкъщи. Пътя е чист, няма полянки, няма нищо, освен тротоар и не е чак толкова оживено, особено в 13,30 на обяд! Преровихме всичко. Няма я. Явно някой си я е харесал, защото паднала на земята, няма как да не я видя. На цвят е жълтеникава и се вижда дори от далече. Чудя се, на кой му е притрябвала една обувка? Яд ме е, защото му ги купихме преди месец, а са много хубави обувки с дишаща платформа Cry Cry.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Може някой да е бил изгубил същата и сега си е направил нов чифт?!? newsm78

# 2
  • Мнения: 9 894
е, може  да не си видяла добре, може обувката да е другаде - понякога сме уж сигурни за нещо, а после ни опровергаят.
На мен ми се е случвало да намеря хубавата ни изгубена играчка непобутната насред пътя след 45 минути. Случвало се е също да видя загубената ми жилетка грижливо вдигната от земята и оставена на видно място, на пейка - но встрани от мястото, откъдето съм минала.

Пък и някой да я е взел - ще я прежалиш, обувка е, не е скъп семеен спомен. Бъди благородна, остави и другата обувка там, а после ще гледаш децата в краката и ще разбереш кой е наглият крадец Simple Smile

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
може да я е помъкнало куче...

# 4
  • Мнения: 6 029
В училището, в което учи дъщеря ми, днес се загуби една първокласничка.
А ти за обувка се тръшкаш  Tired

# 5
  • Мнения: 4 784
В училището, в което учи дъщеря ми, днес се загуби една първокласничка.
А ти за обувка се тръшкаш  Tired

Не се тръшкам, споделям! Само в изключително крайни и трудни ситуации ли трябва да се пише във форума?!

# 6
  • Мнения: 6 029
Ами сълзливите емотикони, дет си сложила? Какво да си помисля?
Сега да ревнем и ние? За споделяне има Споделете.

# 7
  • Мнения: 1 085
Според мен е безмислена темата.Няма с какво да ти помогнем и всеки ако пише нова тема ако си загуби нещо какво ще стане.Иначе успех в търсенето, но темата е ...........

# 8
  • Мнения: 132
Чувала съм че намерена детска обувчица носела късмет Laughing

# 9
  • Мнения: 748
ние така загубихме едно червено чорапче, връщах се да го търся, ядосвах се защо го няма по пътя, като няма къде другаде да е и няма логика някой да го е взел. 2 дни по-късно като минавахме пак от там го видях закачено на една ограда. просто не съм гледала където трябва  Peace

# 10
  • Мнения: 9 894
ми те и без друго тези обувки след 2 месеца щяха да са му малки Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Не се ядосвай, жив и здрав да ти е "обущаря" Mr. Green! И ние колко сме ги хвърляли на тая възраст, и сме се връщали, веднъж в един квартален хипермаркет така я беше запокитил, че я вкарал в една хладилна витрина... hahaha Въртяхме се един час да я търсим... Crazy
Незнам на кой може да му потрябва една обувка, жалко е, че не приема нещата с очите на една майка, но това да са ти проблемите, както се казва. Приеми го от смешната му страна. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз така изгубих скоро една буйка - търсих над два часа, че точно тези буйки бяха първите купени за Кари - но моята беше много по-сложна - изгубих я в МОЛ Стамболийски.  Confused Беше ми тъжно.

# 13
  • Мнения: 1 138
veni9 не се ядосвай за такива неща Hug

# 14
  • Мнения: 4 784
meggyv, ol4eto,  аз, Поли`   ....  Благодаря ви за добронамереното отношение   bouquet Стана ми по-добре от думите ви.

Общи условия

Активация на акаунт