Кои санаториуми са подходящи за белодробни заболявания?

  • 28 785
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Тази зима прекарах мн тежко остър бронхит и искам да се възползвам от почивка по НОИ. Знаете кой санаториум е подходящ зза белодробни заболявания?

# 1
  • Мнения: 332
Най-добър е в Сандански.Този който е в Трявна е ужасен.Минала година отидох да го видя-решетки по прозорците,болни4ни легла и плочи в стаите,нищо друго./адски подтискащо-дъщеря ми ревна като влязахме,помисли  че е болница/

Друг вариянт - хотел Студиото в Сандански-20-25 лв хубава стая с кабелна и удобства,а ползваш процедурите в санаториума.

# 2
  • Мнения: 4 665
майка ми беше миналата година с щерката на Тетевен по НОИ. Доволни бяха и от базата и от природата. малко село си пада, но ако разполагате с автомобил ще може да отскачате до разни места.

# 3
  • Мнения: 4 916
В сайта на НОИ има описание на всички обекти, включени в програма "Профилактика и рехабилитация" и описание на болестите, които са подходящи за лечение там.

Знам, че в Сандански е добре да се ходи при белодробни проблеми, и че трябва да се стои поне 15-20 дни, за да има ефект.

# 4
  • Мнения: 640
В сайта на НОИ има описание на всички обекти, включени в програма "Профилактика и рехабилитация" и описание на болестите, които са подходящи за лечение там.

Знам, че в Сандански е добре да се ходи при белодробни проблеми, и че трябва да се стои поне 15-20 дни, за да има ефект.
  bouquet
В сайта на НОИ намерих подробно описание на цените на санаториумите,но кой за какво е - не. Е, пак ще погледна Laughing

# 5
  • Мнения: 4 916
За съжаление не мога да пейстна цялото описание на санаториумите, така че да се чете, но ще се опитам да обясня как да стигнеш до него - от главния сайт кликваш в лявото меню на "Профилактика, рехабилитация". След това на "Заведения за профилактична и рехабилитационна дейност през 2008 г. ". Излиза списък на санаториумите. Кликваш на който и да е (примерно първия в Банкя) и ти излиза нов прозорец с всички обекти - адрес, начин на резервация, показания и противопоказания.

Общи условия

Активация на акаунт