За тиквичките?

  • 1 066
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Да попитам понеже съм взела тиквички и искам да я захраня вече и с тях, дали трябва да ги обеля преди да сваря парченце от тях ,за да добавя в останалото пюре или с корите се варят и после се пасира и готово?

# 1
  • Мнения: 195
ние много обичаме тиквички. Но и до сега все ги беля. Дори в началото им махах и семките защото не се пасират хубаво и остават семки. последните 2-3 месеца давам всичко вече но си продължавам да ги беля. все си мисля че нитратите са там-може и да греша.

# 2
  • Мнения: 192
Аз и за нас ги беля. Как иначе?
А за дребния и семките махам.

# 3
  • Мнения: 514
Слагам тиквичка в манджичката която й приготвям!Като разбира се ги беля и махам семките отвътре!Те са страшно полезни за сърцето /Незнам колко са истински а не от някой парник/ Hug Hug

# 4
  • Мнения: 745
Тквички по това време на годината не купувам.Много съмнителни ми се струват.Яде от купените пюрета с тиквички Peace

# 5
  • Мнения: 2 131
Да попитам понеже съм взела тиквички и искам да я захраня вече и с тях, дали трябва да ги обеля преди да сваря парченце от тях ,за да добавя в останалото пюре или с корите се варят и после се пасира и готово?
Аз ги беля, махам много внимателно семките, нарязвам и така варя. Преди пасирах, вече - не.

# 6
  • Мнения: 27 524
Белят се. Купувам само тънки, за да няма големи семки в тях.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Белят се. Купувам само тънки, за да няма големи семки в тях.

И аз така.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Бели ги  Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз също ги беля

# 10
  • Мнения: 69
И аз ги беля и махам семките Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 973
и аз ги беля Peace

# 12
  • Мнения: 2 149
Белят се. Купувам само тънки, за да няма големи семки в тях.
И аз така Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Винаги съм ги белила.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Беля ги.

Общи условия

Активация на акаунт