Латекс с тефлон

  • 1 023
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Гледах снощи някаква реклама за такъв латекс, дори и не запомних как точно се казваше, но смисълът беше такъв и наблягаха на това, че винаги било чисто. Нищо не разбрах от тъпата реклама, но идеята за неизцапващи се стени много ми допадна. Някой нещо да знае по въпроса?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
на Мегахим е латекса - Декоратор се казва не знам каква е ролята на тефлона /аз го свързвам с тави и тигани/  И аз ще боядисвам по Великденските празници но още не съм избрала боята....... този е нов модел ако някой е боядисвал с него да сподели иначе съм чувала че  на Хамелеон е хубав

# 2
  • Мнения: 1 322
Ще следя.

# 3
  • Мнения: 1 006
да се впиша и аз - снощи се загледах, ам анищо не разбрах от рекламата newsm78 ще чакам някой да сподели опит, щото имам още време до боядисването Thinking

# 4
  • Мнения: 798
Не знам дали сте виждали, но има едни покривки за маса с тефлон/е има и други изделия с подобен плат етстествено/ и ако излееш вода или вино и пр. течността седи на капки върху плата и не попива. Предполагам, че този латекс има подобен замисъл, да не попива и поема замърсявания или поне лесно да се отстранява попаднало такова. И за мен е интересен подобен пордукт, защото в момента примерно много ме дразнят отпечатъците от мазната ръчичка на сина ми върху вишневата ми стена..., а мазни следи много трудно се отстраняват от подобни повърхности...

Общи условия

Активация на акаунт