Клостилбегит

  • 1 796
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 691
Каква е цената на Клостилбегит , момичета ?!?
Ще се радвам ако някой ми отговори !

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами, не мога да ти кажа точно, но е към 6 лв. може би. Във всеки случай не надвишава 10 лв. със сигурност!

# 2
  • Мнения: 1 715
аз го купих за около 9лв.Искам да ви попитам,може би малко смешен въпрос!Купих си клостил и го пия,но едва днес погледнах рецептата,а нея пише клостилбегит 0.005,а този който аз пия е 50мг.Има ли разлика някаква или е едно и също???Много се притесних! Confused

# 3
  • Мнения: 2 382
0,005 е 5 мг,но доколкото знам клостил има само от 50 мг Peace

# 4
  • Мнения: 691
Тази цена между 6 и 10 лв.е за 1 бр.хапче , правилно ли разбрах ?!?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Не,опаковката!

# 6
  • Мнения: 691
А колко хапчета са в една опаковка ?Може би ставам нахална , но от Google намирам цени от 70 лв.нагоре и затова питам ...

# 7
  • Мнения: 297
в опаковка са 10 таблетки-около 9 лв.

# 8
  • Мнения: 691
Много благодаря на всички !

# 9
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Много ми е интересно след като има вече тема за Клостилбегит защо не се задават там въпросите.   newsm78
По този начин жените които ще се интересуват от темата след време ще намерят всичко на едно място.
Май няма правила в тая работа... Crossing Arms

имам предложение теми които се повтарят да се обединяват от модераторите, ако е възможно  Wink

# 10
  • Мнения: 691
...... и къде е темата ,  не мога цял ден да издирвам търсената тема ...dessiko !!!

# 11
  • Мнения: 691
Има го в Библиотеката , знам , но там не може да се задават нови въпроси ... , на които отговор нямам ....

# 12
  • Близо до София
  • Мнения: 896
evita1717, темата е на втора страница и са писали доста момичета. Там намерих и твоята. Сигурно можеш да намериш доста инфо там.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт