Отговори
  • Мнения: 212
От днес влиза в сила възможността да си сменяме мобилните оператори колкото пъти искаме, като си запазваме номера.
Т.е. ако имате номер например 087 8 111111 то независимо на кой мобилен оператор ще преминете този номер от днес се запазва завинаги ваш.
България е последната държава от Европейския съюз, която въвежда преносимостта на номерата в различните мобилни мрежи.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 09:12 от Борис

# 1
  • Мнения: 6 991
Няма да го сменя.
Нямам време да се разправям с подобни неща.
Нямам и особени забележки към двата си М.О. засега, че да ходя при третия.

# 2
  • Мнения: 4 585

Добре, сега тарифите към различните мобилни са различни.
С вивателската си карта не ми е все едно дали звънкам на стационарен,
ня Мтел, или, недай си боже, на Глобул. А като не знам кой оператор стои зад тоя номер,
първо ще питам ли?
 Извинявай че ти позвънях, не ми оттърва да си говорим, по-добре да се видим.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Да Peace Сменям Мтел и ще се прехвърля на Вивател или Глобул.
10 години бях съвестен абонат на Мтел, а те ме оставиха 2 седмици без телефон заради някаква тъпа молба #Cussing out
Писна ми от техните процедури.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Добре, сега тарифите към различните мобилни са различни.
С вивателската си карта не ми е все едно дали звънкам на стационарен,
ня Мтел, или, недай си боже, на Глобул. А като не знам кой оператор стои зад тоя номер,
първо ще питам ли?
 
И аз това се питам. newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз не.
Имам два/към Мтел/, не ги плащам аз, но са на някакви супер изгодни тарифи, налага ми се да правя на месец към 40-50 часа изходящи.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 539
Не мисля да се местя. Кой друг ще ми предложи 500 минути на месец разговори със САЩ срещу 15 лв. такса, а? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 309
Еи сега,нямам си друга работа...

# 8
  • Мнения: 453
 Naughty не виждам смисъл. Имам на Мтел и на Вивател, не ми излиза чааак толкова скъпо да се чуя с някои с Глобул.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Засега - не. Първо, защото имам договор и второ - говоря с близките си, които са на същия оператор.
А колко ще струва тази услуга? Не вярвам да е безплатна.

# 10
  • Мнения: 824
Не мисля.И двата ми абонаментни плана са много изгодни.Това не означава,че нямам никакви забележки към операторите.

# 11
  • Мнения: 919
не за сега Peace

# 12
  • Мнения: 212
А колко ще струва тази услуга? Не вярвам да е безплатна.

Пет лева струва подаването на молбата за преместване.

Сега по принцип би трябвало мобилните оператори да се надпреварват кой ще предложи по-изгодни условия защото по всяко време, ако решиш, можеш да се преместиш на другия мобилен оператор като си запазиш номера. Би трябвало и цените да паднат освен ако трите оператора не се съберат на една маса и да се договорят за едни и същи високи цени.

# 13
  • Мнения: 794
Да Peace Сменям Мтел и ще се прехвърля на Вивател или Глобул.
10 години бях съвестен абонат на Мтел, а те ме оставиха 2 седмици без телефон заради някаква тъпа молба #Cussing out
Писна ми от техните процедури.

Да не те разочаровам, но и другите два работят с  подобни..

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Аз не.
Имам два/към Мтел/, не ги плащам аз, но са на някакви супер изгодни тарифи, налага ми се да правя на месец към 40-50 часа изходящи.  Rolling Eyes

Е коя е тази супер изгодна тарифа? Shocked

Да не те разочаровам, но и другите два работят с  подобни..
Имам служебен Вивател телефон, нямам никакви оплаквания, много съм доволна. Мисля да мина към тях и с личния.

Общи условия

Активация на акаунт