Хормоните при кърмене

  • 1 400
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
 EmbarassedМалко ме е срам, но да попитам - нормално ли е докато се кърми да има малко по-обилно бяло течение(както по време на бременност) Embarassed
Доколкото знам при гъбките има и сърбеж - при мен това либсва newsm78 Та, затова реших да попитам дали има и други като мен - под влиянието на хормоните Thinkingили да бягам при доктора. Ужас #Cussing out, ако е нещо такова - аз не съм виждала секс от 5-6 месеца и сега това....... #2gunfire

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Май по-добре да отидеш все пак да те види доктора (особено ако не си ходила на преглед след раждането).По принцип кърменето има обратния ефект - причинява известна сухота.Но тези неща са много индивидуални...А как си с лохиите?При мен бяха почти 2 месеца,независимо от кърменето,а когато свършват,приличат точно на такова по-обилно бяло или леко жълтеникаво течение - да не би да е това?

# 2
  • Мнения: 397
Възможно е! Лохийте изчезнаха преди около 2 седмици, но от тогава е това течение - май наистина е най-добре лекар да прецени, и без това все още ме дърпат шевовете (аз имам много вътрешни) трябва задължително да отида Confused
Просто реших да попитам другите как са в това отношение, защото аз преди да забременея никога не съм имала бяло течение, но откакто забременях се почна - правила съм си изследвания почти през месец и все бяха идеално чисти. Даже доктора ме бъзикаше, че съм имала влагалищна чистота като на девственица Laughing Тогава беше на хормонална основа, но сега? Thinking
Ще видим какво ще кажат мед. лицата...... Като се сетя, че пак ще ме разпъват на онова магаре и ми призлява #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт