Пролетно-освежаваща XIII тема на Френските га(р)джета

  • 19 843
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Добре дошли в априлско-майската тема!

За някои пътувания, за друг нова работа, за трети - авантюра! Нека е пълна със затоплящи емоции и чуруликащи известия..



Поздрав с моя любителска снимка...

Клео.

# 1
  • Мнения: 2 907
Хайде веднъж да съм първа в новата тема.

На мен ми е много весело, понеже качих един клип в ю-тюб на моята мишона, която видимо "участва" в правенето на нуждите  Laughing
Ако ви се гледа :  http://www.youtube.com/watch?v=frf8v0cJWl8

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 18:45 от mystic

# 2
  • Мнения: 545

 Joy
Спи му се, та две не вижда детето  Mr. Green
Как сте издържали да не се смеете, докато снимахте  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 907
Клео, мен ме нямаше, а мъжът ми я видял, че спи и веднага грабнал да снима, защото е смешно.
После като се прибрах щях да се напишкам от смях.
Има нещо общо между нея и Стен Лорел.

# 4
  • Мнения: 842
Минавам да се запиша в новата темичка. 
Mystic, не съм се смяла отдавна така Joy, толкова е сладка твоята мишка.  Умирам за ококореният и поглед, да ти е жива и здрава  bouquet
 

# 5
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мистик, много е сладко мишленцето ти  Laughing И каква блаженна усмивка дава като се събуди  Hug

Мишенце, браво за костюма  Peace

Аз се прибирам от едно събрание в яслата върху говора на децата. Пуснаха ни едно кратко филм4е и наистина още от корема е много важно да се говори на беб4етата.

# 6
  • Мнения: 1 909
Ох, Мистик, заболя ме корема от смях!  Joy Joy Това май е последица от ранното ставане, а? Laughing 

Моята девойка пък "чете" на гърнето - не иска да седи там, ако няма книжка в ръце Mr. Green

# 7
  • Мнения: 85
Олелеее, отдавна не бях виждала така да му се спи на някой!!!
И после, беше ли свършила нещо на гърнето?  Joy

# 8
  • Мнения: 24
Клео - много красива снимка, замириса на красиви пролетни цветя.
Чумби - филма се казва Уинкс, за едни летящи феи. Иначе в момента дават и едно друго детско филмче, за един слон, Хоторн.
Мистик Joy Joy Joy голям смях, коментара на дъщеря ми - горкото бебину, няма си легло и трябва да спи на гърнето Laughing

# 9
  • Мнения: 545
Къде отивате за уикенда, бе мацки?

Мариакара, кога заминавате към St.Jean de Monts? Да не би да се засечем? Ние сме там поне веднъж на всеки два месеца.

Някой ходил ли е на СПА в Поморие?
Примамливо изглежда.  Crazy

Приятен уикенд на всички, дано слънцето да ни даде РДВ и в следващите 2 дни..  Party
Клео@ондъроудагейн.

# 10
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 566
Клео, никъде няма да ходим ние този уикенд.
Утре е карнавалното шествие от училището на Kамбанката. По случая пека кифлички за гутето след това. Децата трябва да са костюмирани като индианци или каубои ("ковбойци", както казвахме навремето)  Laughing. То пак лесна тема са ни дали за костюм. Един колега разказваше, че в училището на сина му искали костюм "био" (dévélopment durable, един вид, нали сега е модерно..).
После мъж ми е на свтаба на нашия кум ... на която аз бях поканена с половин уста, та реших да не ходя.
Все се каня да те питам - ти май беше споменавала, че си се записала на курс по гримиране (или аз пак нещо не съм дочела...). Ходи ли, как беше, изобщо ако можеш да споделиш подробности, ще съм ти благодарна.

Мишенце, златни ръце имаш! Драконовият костюм е убийствен!

Мистик, умрях да се смея на мишката ти на гърнето! Най ми хареса накрая как поглежда хитро-хитро, един вид "я, снимат ме, дай да си покаж хубавия профил!" Simple Smile Да ти е жива и здрава!
Преди малко видях линка в подписа ти и го проследих... навя ми спомени Зиги Simple Smile

Днес в "20 минути" на първа страница бяха изтипосали правосъдната министърка, заголила бедър в рокля на Диор (за любопитните)... и вътре цяла статия за това коя на кой прием с какво била облечена. Вече съвсем на цирк го обърнаха, като че ли това е най-важното, което се случва в страната! Ясно е, че няма да се обличат в Тати и че "от кутюра" допринася за имиджа на Франция, ама пак се възмущавам! Много съм възмутителна днес Wink.

# 11
  • Мнения: 1 194
Здравейте в новата темичка!мерси за старанието, клео(в сент жан сме чак на 9 август, ако сте в района, свиркай! Wink)
Роца, каква е тази история със сватбата? Утре по ергенски ли ще я кара половинката? Thinking
Май е общонационален ден на карнавалите утре. И ние сме в кюпа, само че всичко се прави от училището, ние само ще гледаме(дори тематиката засега е в тайна).
мистик, благодарение на теб се върнах 10-12 години назад  Hug(тоест взех да се ровя из ютюб за стааари мои любими шантави състави). Много освежаващо и носталгично едновременно

ми подейства . Нали някой питаше каво сме слушали, ето малко извадки


http://www.youtube.com/watch?v=3LdwGUXoXyA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=K0dfd_L4tDk
http://www.youtube.com/watch?v=oaG5iFpWV48&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=uHdNCHomHlU
Внимание, има риск да се отегчите Wink
Хайде до скоро!

ПС; Последен поздрав, не можах да се сдържа!
http://www.youtube.com/watch?v=lOiUPl5GjTE&NR=1

# 12
  • Мнения: 1 194
Ехо! Завърнахме се от карнавала Simple SmileТемата беше "4-те елемента" и нашите най-малки бяха водата. Сами си бяха изготвили костюми от картон с нарисувани рибки, изиграха ни танц Simple SmileУспяхме дори да откраднем малкото сутрешно слънце, вече е с покрито с черни облаци небето. Жалко, че не знам как се качват снимки(знам, знам че е лесно... hahaha)
Хайде лек уикенд!

# 13
  • Мнения: 1 325
Привет и от мен Hug
Мистик Joy hahaha hahaha hahaha Такава е сладурана Hug Гледам , че мъжът ти и говори на немски и двата езика ли разбира(немски, френски), че и български  Simple Smile
Усмихнат уикенд и от мен Hug

# 14
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 566
Мариякара, много идейна темата на карнавала при вас. Сигурно костюмите са били доста интересни (как бяха направили въздуха?). Снимки се качват лесно Wink - трябва само да се регистрираш в някой от сайтовете-приемници (multiply, webshots, photobucket, flickr...)...
Наистина май са събрали всички карнавали в един уикенд.

Мишенце, и при вас ли беше карнавално-драконово време?

При нас (освен каубоите и индианците) се подвизаваха няколко китаеца (без олимпийски огън  Mr. Green), около десетина Снежанки и три Спайдърмена. Снимки ще кача, като се прибере мъжа ми, че апаратът е в него.  Grinning
Роца, каква е тази история със сватбата? Утре по ергенски ли ще я кара половинката? Thinking
Този следобед беше свтабата и мъж ми го пуснах сам.  Laughing
Историята е следната. Приятелят, който се жени днес, беше свидетел (кум?) от негова страна на нашата сватба, преди 7 години (и там имаше истории с него, ама за тях друг път Simple Smile). Метро, було, додо, всеки нанякъде, чуваме се от дъжд на вятър, но все пак се държим в течение кой какъв е и за какво се бори. Та по Коледа се чухме да си честитим, той казва, че ще се женят, ама още не били сигурни кога и така остана информацията. В края на февруари, по MSN, К. казва на моя мъж, че ще се жени на днешната дата и че ще му прати повече подробности и покана на него и на един техен общ приятел по мейла. На 26-ти март, благоверният ми получава поканата сканирана в pdf формат (нищо лошо, живеем във времето на информационните технологии), придружена с мейл. В поканата, освен стандартния текст (тази и този се женят, дата, час, място), най-отдолу има "Моля потвърдете присъствието си преди 9-ти февруари" (ние вече сме в края на март). В придружаващия мейл дo мъж ми и другия приятел беше написано "Можете ли да ми кажете до два дни дали ще дойдете сами, или с половинките. Тъй като няколко човека се обадиха, че няма да дойдат, няма прoблем да дойдете придружени"...
При това положение, как да отиде чoвек?  #Crazy Признавам, доста неприятно ми стана...

Но пък всяко зло за добро  Simple Smile. Изкарах един следобед с Камбанка, която беше толкова доволна, че мама е с нея, та положи всички усилия да ми изпили нервите с финес  Laughing А след малко ще си гледам едно от митичните ми предавания по руския канал на кабела, пей сърце!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт