Среща на кърмещи мами

  • 3 244
  • 116
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, една легендарна кърмачка -Demetra си е в България и иска да се срещне с кърмещите мами. В момента няма нет затова аз пускам темата. Ако искате да се уговорим за събота в градинката пред Народния театър или в Борисовата градина.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Става въпрос за следващата събота,нали - за 28.05? Grinning Аз малко глупаво питам,но и аз нямах нет около седмица,та да не би да съм пропуснала нещо Grinning
Хайде,момичета - малко мобилизация,че да успеем да се видим - досега пропуснах няколко срещи,но съвсем не от липса на желание.Дано за тази да стане Grinning

# 2
  • Мнения: 8 451
Включвам се и аз.Ще си направя така програмата че да мога дойда. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 242
Разбира се на къде без мен Laughing
Идвам с най-голямо удоволствие Hug(изпекана и утвърдена сектантка съм вече май Twisted Evil)

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Ей, момичета да знаете, че много ви завиждам и то не съвсем благородно Wink Mr. GreenЩе ми се и аз да прескоча до София, но...

Да изпратите много поздрави на ветеранката Деметра и да и нацелувате децата от мен Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 550
И аз искам да дойда. Е, в Борисовата градина или пред Народния театър? На мен ми е по-удобно второто. И в колко часа?

# 6
  • Мнения: 4 242
Ако сме повечко майки едва ли ще се съберем в градинката пред Народния Rolling Eyes Там винаги е гъкано с дядовци бичещи шах Mr. Green а кибиците около тях  придърпват околните пейки. Борисовата не е никак лоша идея Laughing За часа аз нямам претенции, тази събота съм free Sunglasses. Около 12.00?

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичата, днес бях в Борисовата градина. Чудесна е, само че ми е толкова далече, че ми окапаха краката докато стигна. Утре ще се чуя с Деметра и ще видя как е с транспорта- нали се сещате че с три деца трудно се обикаля града- дори с кола. Затова предпочитам нещо по- централно, че и моето кърмаче е тръгнало да прохожда и не търпи много пътуването с количка.  Друг вариант е градинката пред Кристал. За часа- ми добре е да е към 10.30-11.00 стига да не вали. Казвайте как ви е удобно.

# 8
  • Мнения: 4 242
Дай малко подробности къде е тази градинка моля те, че не се оправям много добре из Сф още Embarassed

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
срещу Централния военен клуб. Като се тръгне от Народно събрание по Цар осовбодител.Пада се в ляво, точно преди Раковска.

# 10
  • София
  • Мнения: 215
И ние можем да се включим,ще се радвам да се запознаем Embarassed.

# 11
  • Мнения: 1 547
е, пред Кристал е много малка градинката. минават много хора, пейки няма. а е почти на улицата. не че ми пука, ама все някое бебе ще поиска да си хапне. къде ще ги кърмим като няма къде да седнем?

парка Заимов не ти ли е по-удобен? пространството е доста по-голямо.

и аз този път ще се пробвам да дойда, ама поне да измислим някакво наистина подходящо място.

а че няма да бъде удобно за всички, това е ясно. просто да бъде оптимален вариант.  Wink

# 12
  • Мнения: 249
Много ще се радвам, ако успея и аз да дойда, въпреки  че сутрин (особено по това време) ми е малко неудобно, но ще се види в самия ден как ще тръгнат нещата...
парка Заимов не ти ли е по-удобен? пространството е доста по-голямо.

...и аз съм на това мнение... на Заимов е по-добре от Кристал... А какво ще кажете а Южния парк???...Там ходят много майки, паркът е голям и хубав...

# 13
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Говорих с Деметра. Народния я устройва, защото е близо до мястото където е отседнала. С кола може, но трябва да има платен паркинг наоколо. Парка Заимов е подходящ и на мен също ми е удобен, а наблизо има и паркинг. Значи парка Заимов - 11 часа, Събота

# 14
  • Мнения: 1 547

прекрасно! че много искам да се запознаем  Hug
ама все пак....как ще се познаем? че там има много мами с бебета...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт