днес се върнах към ...

  • 3 417
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
днес си облякох балната рокля и като се погледнах се видях същата....от преди 3 години.
знам,че толкова време не е много,но като се обърна ...... толкова много неща се промениха за мен-сега съм друга Rolling Eyes ама наистина друга.сега имам толкова много отговорности,които не съм мислила,че ще имам,но се радвам!предпочитам да съм момичето с отговорности на маика,вместо да съм просто момиче,търсещо и разочаровано,когато бях сама spoko

искам да ви попитам-вас какви неща ви връщат към миналото.нямам предвид обичаините неща,ами тези спонтанните,които някак неочаквано връхлитат и оставят толкова размисли след себе си

# 1
  • Мнения: 224
Често си мисля за миналото и се подсмихвам под мустак Laughing или като отида на някое място по специално ,например лятото си купих един парфюм който използвах преди и като се напарфюмирам се връщам в спомени Laughing,Ех ,ех не беше зле.Сега съм щастлива ,но немога да кажа че не ми липсва миналото беше друго нещо няма деца ,няма мъж ,бе с две думи liberta

# 2
  • Мнения: 1 896
Mного често някоя песен, която чуя случайно по радиото или телевизията мe връща назад в годините и в спомените за тях.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 13:18 от Ulia

# 3
  • Мнения: 17 546
Толкова много труд, лишения и отговорности имам зад гърба си... но въпреки всичко се връщам с добри мисли в спомените си за това, защото съм се справила и сега нещата са по-добре от преди. А има и много, много прекрасни мигове, за които си спомням с удоволствие.

# 4
  • Мнения: 4 665
Музиката най-често. Не тъгувам по миналото. Тогава бях доста неориентирана сред хилядите си желания и стремежи. Ако има начин да си остана на 30 бих искала да задържа момента. Чувствам се някак завършена и цяла.

# 5
  • София
  • Мнения: 553
Изобщо не изпитвам носталгия по миналото си - благодаря на Господ, че имам живота, който имам сега и че нещата се промениха така за мен през последните години. Дори и нещо спонтанно да ме върне назад, не предизвиква у мен положителни емоции. Напротив, чудя се как съм живяла преди това и не мога да си се представя без да имам това, което имам сега и без хората, които имам сега. Живея за настоящето и бъдещето - миналото е зад гърба ми !  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Вчера се видях с една приятелка, често се виждаме с нея, де, та тя има дъщеря на 3 години, и като  се срещнахме, изведнъж се сетих откога я познавам - 1988 г., бяхме на по 12-13, помислих си колко скоро ми изглежда, а са минали 20 години, завършили сме у-ще, после университети, оженили сме се, деца имаме...

Всяка време и всяка възраст си има своето очарование, за нищо не съжалявам Hug

# 7
  • Мнения: 712
Музиката ме връща назад... и някои аромати. Интересно обаче, че си припомням само хубавото, досега не ми се е случило да чуя песен или да си припомня парфюм и това да ме разстрои или натъжи.
Определено не страдам от носталгия към отминалото време (е, може би мъ-ъ-ъ-ъничко към необятната свобода на студентството  Wink). Мисля, че съм си все същото диване, дори малко по-шантаво самоуверена в решенията си  Mr. Green - просто се познавам по-добре и знам докъде мога да стигна и какви рискове мога да поема. С две думи - на 24 се чувствам по-спонтанна и по - в мир със себе си, отколкото на 18. Но продължавам да си пазя спомени от тогава, които ме радват. Само че в балната си рокля не мога да вляза - порастнах на цици...  Blush

# 8
  • Мнения: 2 386
И на мен ми става роклята от бала!  Mr. Green И в пряк, и в преносен смисъл..

# 9
  • на майната си
  • Мнения: 424
Музиката най-често. Не тъгувам по миналото. Тогава бях доста неориентирана сред хилядите си желания и стремежи. Ако има начин да си остана на 30 бих искала да задържа момента. Чувствам се някак завършена и цяла.

 newsm10 28 са годините на които останах - за жалост не визуално  Grinning

# 10
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Олеле, аз съм изрод... изобщо не се връщам назад, а дори и да го правя си мисля колко съм била залюхана....

Изобщо мисля, че и ученическите, и студентските ми години не са били по-готини от сегашните, въпреки напрегнатото ежедневие и отговорностите....

Мисля, че се дължи на самочувствието ми...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Връщам се назад, но не към ученическите години, а към детството. И ми става толкова мъъъъчно. Така различни ми изглеждаха нещата тогава, весели и безгрижни. Всичко ми го припомня, най-вече дъщеря ми и си се представям на нейните години.
Но помня и като бях малка, сигурно на около 4-5 години, държах една стара книжка за оцветяване и ми беше тъжно за ...миналото.
Май съм безнадежден случай!

А роклята от бала не ми става.  Cry

# 12
  • Мнения: 1 367
Основно музиката ме връща назад,към по-далечното или по-близкото минало.Спомени могат да ми върнат предмети,снимки,аромати,лица на хора,които не съм виждала с години.Балната рокля отдавна не ми става  Laughing Въобще избягвам да гледам старите си дрехи,защото неминуемо идва тъжната констатация-каква бях,каква станах  ooooh!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Mного често някоя песен, която чуя случайно по радиото или телевизията мe връща назад в годините и в спомените за тях.
и мен  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 604
и аз се връщам с носталгия към миналото си често. Най много ми лиспва свободата да правиш каквото и когато ти скефне, без да имаш задължения Laughing

Общи условия

Активация на акаунт