МАлко за Клиник и малко за Бюти зоната в моловете...

  • 915
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
В неделя ходих и в двата мола. Исках да си купя супердифенсът на Клиник. Миналото лято го ползвах именно защото имаше 25-ти фактор и разни други летни суперлативи. Обаче като отидох в моловете и казах на консултантките "Искам от супердифенса с 25-ти фактор" и в двата мола ме заубеждаваха, че този крем е без фактор #Crazy И че не са чували такова нещо някога, че е с фактор... Не пишело. А листовката на крема не ми я дадоха, понеже била залепена... Реших, че енщо съм в грешка, но като се прибрах и влязох в сайта на Клиник, там пишеше, че е с 25-ти фактор... Та сега какво? С фактор ли е този крем или не?  newsm78 Продавачките ли са некомпетентни или наистина вече супердифенсът няма фактор? Второто не ми се вярв да е така, но знам ли... Но пък, че продавачките си имат много кусури, съсм се убедила от опит.

# 1
  • Мнения: 1 095
На кутийката пише 25 фактор. Отзад.
Моя е за мазна кожа, на кутийката пишеше, че е за 3 и 4-ти тип кожа.

# 2
  • Мнения: 1 941
Много странно, и в двата магазина ли ти отказаха да прочетеш листовката? Аз също често се сблъсквам с некомпетентни служители, затова съм се научила когато се съмнявам в знанията им да чета кутийки, упътвания и тн. Може би все пак трябваше да отидеш в магазина на Витошка и Патриарха...Иначе отговор за фактора и аз не мога да дам  Laughing

# 3
# 4
  • Мнения: 1 645
Супердефенса е с фактор 25 Peace
Супердефенс без фактор няма.Затова се казва трипъл екшън-тройно действие...овлажнява,бори се срещу вредните за кожата фактори,и предпазва от слънцето с фактор 25.

# 5
  • Мнения: 120
Ами какъв е проблемът нещо не се сещам за какво говориш ?
Даже е и да не се чете листовката си пише SPF 25 на кутията явно засенчваш продавачките които все пак ги избират с конкурс !

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами какъв е проблемът нещо не се сещам за какво говориш ?
Даже е и да не се чете листовката си пише SPF 25 на кутията явно засенчваш продавачките които все пак ги избират с конкурс !
Joy hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 1 956
НЕ дадоха листаовката и в Сити центъра, и в Мола на "Стамболийски". На буркана на новите кремове не пише. Имам останало бурканче вкъщи. Отзад пише с малки букви, ама там като ме застреляха с "новината", че няма фактор... Реших, че като са продавачки там, наистина са карали обучение и си познават продуктите... А къде ти да обикалям цяла София да разпитвам за единия крем! Че си нямам друга работа! Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 316
Има защита, ползвала съм го. Просто не мога да разбера защо са те заблудили.

Общи условия

Активация на акаунт