някой ползва ли шише B Free

  • 1 585
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Ако, някой го ползва моля да сподели маха ли пластмасовата част с трите дупки от гумения ринг преди употреба?

# 1
  • София
  • Мнения: 295
Аз ползвам такива шишета и не я махам тази част.

# 2
  • Мнения: 247
И аз не я махам ,но сега видях,че като се махне има май дупчица на резервоарчето,а когато не е махната пластмасата закрива тази част от гумичката

# 3
  • София
  • Мнения: 663
ползвала съм с двете си деца и не съм махала тази част! Peace

# 4
  • Мнения: 247
 smile3504 ами  ще продължа без да я махам тогава

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Уж ползваме.Нищо не махам.

# 6
  • Мнения: 403
Ползвах ги.не се маха, защото това е системата против колики.когато бебето пие, въздуха минава през нея и остава в шишето, а не в коремчето.

# 7
  • Мнения: X
Е как ще я махаш  Grinning нали в това му е цялата философия на шишето  Grinning

# 8
  • Мнения: 610
Не се маха.Махам я само,когато го измивам Peace

# 9
  • Мнения: 1 900
Ползвах ги, махнах тръбичката чак като ни минаха коликите. Сега вече си взех нови шишета понеже смятам да спра да стерилизирам, а тези на Б фри са доста трудни за почистване. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 115
Не я махам  Peace. Но и толкова ползваме шишета (само за чай - от дъжд на вятър).

# 11
  • Мнения: 750
И аз тях използвам,но според мен са голям боклук Confused,всеки път като сложа да стопля мляко с тях и от топлината изкипява и излиза през гумата,от там във биберона и става една галимация Laughing

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ги ползвам и съм много доволна  Peace

# 13
  • Мнения: 98
Пробвах да махна веднъж и бибата падна вътре в шишето...и после се къпахме..пробвай ако искаш де..шоу е Mr. Green Hug

# 14
  • Мнения: 5 026
Не я махам.

Общи условия

Активация на акаунт