Кауфланд

  • 10 914
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Предстои откриване на "Кауфланд" в моят град.Не чувам хубави отзиви за хипермаркета  newsm78 Някой има ли мнение за политиката и работата им.Някой работил ли е и работи ли там?Какво е обучението на служителите и колко време?В какво се състои работата на служител "Информация"?Как стоят нещата с осигуровките, а на студентите които им се покриват от университета?Питам от името на една моя  приятелка, която беше на интервю за работа там.Няма още никаква информация, а мина вече месец.Подписа договор  Thinking (а иска да се отказва, защото си намери по-приемлива работа на морето) този договор спира ли я ако не изчака да и се обадят и започне работа на друго място?

Незнам къде трябваше да пусна темичката  Flutter Моля, ако модератора сметне, че не за тук да я премести  Peace

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 13:30 от Reza

# 1
  • Мнения: 3 880
Ами зависи какво пише в договора? То затова му се вика "договор" за да се изпълнява...
Няма да я накарат на сила да им работи щом не иска, но има вероятност да плати неустойка.
Аз май не разбрах съвсем newsm78 - как е подписала договор пък няма информация? Защо да й се обаждат? В него не пише ли "от еди-коя си дата"?

# 2
  • Мнения: 91
до колко съм чувала персонала се осигурява на сумата която получава тоест няма скрити данъци и до колкото знам има привилегии и отстъпки при теглене на потребителски кредити към някой банки и доколкото знам не са зле ,но ако е твърде млада според мен може и по добро място за работа да си търси  .Всичко е въпрос на лично виждане !

# 3
  • Мнения: 105
Kaufland още се строи, трябваше да бъде готов Март месец, а той даже Май мисля, че няма да отвори врати.Всички, които са били с нея на интервюто подписват договор и да чакат обаждане като през това време да подготвят всички документи за започване на работа (предполагам за по-сигурно)  Трябва да имат обучение и поне някаква информация, а нищо.Датата, на която трябваше да започне мина и още никой не се е обадил.Съмнително ми е дали изобщо ще започне работа  newsm78

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 13:31 от Reza

# 4
  • Мнения: 4 111
Моя позната беше в такова положение преди да отворят Кауфланд в Русе. Имаше стаж като касиер и не очакваше проблеми, но месец след като започна каза, че там е било кошмар и избяга бързо. Не знам подробности, съжалявам.

# 5
  • Мнения: 93
Аз съм работила 8 месеца в Кауфланд-Варна на информация.НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА нервите.Иначе те осигуряват на брутната заплата,което е единствения + Договора,който е подписала приятелката ти не я задължава в нищо.Да си търси друга работа е моя съвет.А и парите не са много.

# 6
  • Мнения: 9 865
Добре де, тази твоя приятелка не може ли да се обади и да разбере от първа ръка?!
Подписала договор, а чела ли го е?!

# 7
  • Мнения: 105
Аз съм работила 8 месеца в Кауфланд-Варна на информация.НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА нервите.Иначе те осигуряват на брутната заплата,което е единствения + Договора,който е подписала приятелката ти не я задължава в нищо.Да си търси друга работа е моя съвет.А и парите не са много.

desika_ кажи ми нещо повече, в какво се състоеше работата ти на "Информация"?

# 8
  • Мнения: 93
В издаване на фактури, връщане на пари на клиенти, оправяне на грешки възникнали на касите,приемане на рекламации от бесни клиенти, приемане на амбалаж бутилки (наи-4есто събиран от контейнерите за боклук Sick ) ,съхраняване на личния багаж на клиентите,който в повечето случаи също е Sick (не ми се влиза в подробности), отговаряне на прозвънявания от клиенти и даване на инфо от рода на: имате ли боб? Ама от оня.. и т.н. Правят рте на пиян морков.Няма стол,а и да има то не оства време да се подпреш,камоли да седнеш.Щях да получа разширени вени на млади години.Въобще да не се хваща с тази работа.Аааа и забравих още едно задължение-четът се намаленията по уредбата.
Надявам се да съм била полезна

# 9
  • Мнения: 105
desika_ благодаря ти  Hug Голяма галамация  #Crazy ...

# 10
  • Мнения: 105
desika_ искам да ти пиша ЛС кутията ти е пълна

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
В издаване на фактури, връщане на пари на клиенти, оправяне на грешки възникнали на касите,приемане на рекламации от бесни клиенти, приемане на амбалаж бутилки (наи-4есто събиран от контейнерите за боклук Sick ) ,съхраняване на личния багаж на клиентите,който в повечето случаи също е Sick (не ми се влиза в подробности), отговаряне на прозвънявания от клиенти и даване на инфо от рода на: имате ли боб? Ама от оня.. и т.н. Правят рте на пиян морков.Няма стол,а и да има то не оства време да се подпреш,камоли да седнеш.Щях да получа разширени вени на млади години.Въобще да не се хваща с тази работа.Аааа и забравих още едно задължение-четът се намаленията по уредбата.
Надявам се да съм била полезна
Ама това не се връзва с понятието "информация" ...

# 12
  • Мнения: 3 719
В издаване на фактури, връщане на пари на клиенти, оправяне на грешки възникнали на касите,приемане на рекламации от бесни клиенти, приемане на амбалаж бутилки (наи-4есто събиран от контейнерите за боклук Sick ) ,съхраняване на личния багаж на клиентите,който в повечето случаи също е Sick (не ми се влиза в подробности), отговаряне на прозвънявания от клиенти и даване на инфо от рода на: имате ли боб? Ама от оня.. и т.н. Правят рте на пиян морков.Няма стол,а и да има то не оства време да се подпреш,камоли да седнеш.Щях да получа разширени вени на млади години.Въобще да не се хваща с тази работа.Аааа и забравих още едно задължение-четът се намаленията по уредбата.
Надявам се да съм била полезна
Ама това не се връзва с понятието "информация" ...
Ама точно това си работят! Mr. Green
Мъчно ми става,като ги гледам девойките на "информация" в нашия "Кауфланд", гледам да влизам без багаж. Wink

# 13
  • Мнения: 105
Моля, темата да бъде изтрита от модератор

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няколко сгрешени букви не са причина за изтриването на тема.
Нито за оспамването и.

Общи условия

Активация на акаунт