Малък ресторант за сватба в София!

  • 6 418
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 374
Може би темите като тази са не 1 и 2,но ми е много спешно,и нямам време да прелиствам,ще ме извините.Става въпрос за това че ми предстои сватба за около 60 човека и ми трябва малък ресторант в София,може ли да препоръчате някой?Мерси!

# 1
  • Мнения: 7 947
60 човека не са толкова малко Wink! Ако е за теб - първо ЧЕСТИТО!
Препоръчвам с 2 ръце  Peaceресторант ЧЕРГАТА - намира се на ул.Шипка, имат и сайт - http://www.tchergata.bg/. Обслужването е много добро - пълни пепелници никога няма да видиш по масите, обслужват бързо и качествено, храната е вкусна, но така или иначе вие ще бъдете с предварително меню предполагам и ти ще си опитала избраното ястие. Цените също са добри, обстановката е много приятна - има дансинг, Ди Джей. Там сме празнували доста семейни празници и с удоволствие си ходим често. Дано съм ти помогнала!

# 2
  • Мнения: 225
Нашата сватба беше във Винарната на Лавеле, съвсем близо до Съдебната палата.Много съм доволна от обслужването и менюто, обстановката не е твърде претенциозна, имат голям дансинг, цените им бяха доста ниски (това през 2005год.).  Единственият недостатък е, че е малко тъмно, но пък всичко останало го компенсира.Сайтът им е www.vinarnata.com

Предварително се извинявам, ако са настъпили някакви съществени изменения в ресторанта, данните ми са от лятото на 2005г.

# 3
  • Мнения: 7 947
Извинявам се за коментара, но в момента този ресторант е под всякаква критика Sick...поне по мое мнение!

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 16:08 от viliko

# 4
  • Мнения: 59
Препоръчвам " Бирария Дондуковь " на бул. Дондуков, има вътрешен двор и в самия ресторант може да се танцува .Бяхме там на Нова година - 2008 и сме много доволни - просторно, чисто , вкусно  и персонала е много усмихнат . Hug

# 5
  • Мнения: 7 947
Съжалявам, че пак се включвам, но скоро ни предстои тържество и затова следя темата. Жената пита за около 60 човека - в тази бибария /дървени пейки, тип коридор...ако въобще може да се каже, че е подходящо за сватба/ по никакъв начин не може да се съберат толкова. Вътре е тясно и малко! В двора е хубаво, но пък ако завали...не бих разчитала на открито. Иначе за по биричка вечер е идеално Wink
Нещо темата не върви много, хайде, давайте предложения

# 6
  • София
  • Мнения: 3 129
Ако не държите непременно да е в центъра, Каса Бланка в Младост е вариант. Там ми беше бала /преди около година/ и останах очарована - и обслужване, и кухня, и цени...

# 7
  • Мнения: 30
в Дипломатическия клуб в Горна баня има възможност и навън около басеина ,а може и вътре в ресторанта

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пчела в Лозенец и Руский ресторан "Москва" на Леге http://www.moskva.bg биха били един добър избор!

# 9
Нашата сватба беше тук: http://sofia.zavedenia.com/342
Бяхме 90 човека и нямаше проблем въпреки, че заведението е за 110.Изкарахме страхотно.
Куверта ни беше 30лв.Предимството е че има паркинг и музиката свири без проблем до 12часа.
Храната също е хубава.

# 10
  • Мнения: 172
БИБКА, честито!
А би ли казала горе-долу до каква цена искаш да са кувертите?
И все пак независимо от бюджета как си представяш сватбата, ресторанта -
между Чергата и Москва разликата е от небето до земята, но пък това не означава, че ще ти харесат - може да искаш да се чувстваш като на тропически остров, знам ли...
Иначе варианти има много Grinning.
С удоволствие бих ти помогнала с каквото мога Hug

# 11
  • Мнения: 2 374
italiа мерси!
Значи в чергата ходих и ми казахе че ще влизат и други хора,защото ресторанта е много голям и не могат да го ангажират само за 60-70 човека,което нас изобщо не ни устройва,иначе не е лош.Харесахме един на Гео Милев казва се "Бали" не знам дали някой е чувал за него много е симпатичен и е на 2 етажа,горният е точно за нас има  и тераса,още го мислиме тук до 2-3 дни трябва да сме решили,защото времето тече,мерси на всички,ще кажа когато решим окончателно Hug

# 12
# 13
  • Мнения: 94
Аз харесвам изключително много "Водните градини". Намира се близо до ул. Цар Иван Асен. Мисля, че е подходящ за такъв повод. Аз съм имала няколко романтични вечери изкарани там и имам сантимент към него...
http://vodnitegradini.hit.bg/

# 14
  • London
  • Мнения: 292
Ако те интересува заведение в района на Плиска и Младост ти препоръчвам
"Джораре" намира се на пазара в Младост-1.
Имат страхотна кухня.

Общи условия

Активация на акаунт