Трансфер с донорски яйцеклетки - има ли успели?

  • 3 879
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Установявам, че има много момичета с проблема изчерпан яйчников резерв. Но има ли сред вас осъществили такъв трансфер? Кога, колко чакахте, в кой град/клиника опитахте - в България или чужбина? Какъв е резултата, колко опита направихте? Ще съм благодарна да споделите и да ми вдъхнете надежда, че това все пак е възможно. Аз чакам повече от година и все нещо се обърква. Дали изобщо някога ще имам шанса да изживея чудото на бременността и даряването на живот? Предварително благодаря на тези, които отговорят!

# 1
  • Мнения: 96
murfieta, аз 2 пъти бях донор на яйцеклетки. За първия път нищо не знам, но за втория знам, че другата жена имаше положителен тест. Дали бременноста е продължила и колко, нямам информация, надявам се да е успяла жената и да чака бебе през юли!
Така че се получава и с донорски, не губи надежда!
Освен това задочно знам за една жена от Стара Загора, която има близнаци - момченца, пак от доноски яйцеклетки.

Не губи вяра! Пожелавам ти скоро да се радваш на своето малко щастие!   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 246
murfieta аз не си спомням дали бях писала преди но... Не  мога да съм полезна с конкретна информация, но на мен докки ми каза че има доста по-голям % вероятност при донорската програма, но защо не знам но и статиите, които изчетох са в същата насока

Ази браво   bouquet, настина ти се възхищавам за това, което си направила

# 3
  • Мнения: 36
ази, благодаря и поздравления за постъпката ти и от мен! А ти самата успя ли?

# 4
  • Мнения: 96
При двата опита с донорството - не. Сега чакам деня на теста - 16 април, след трети опит. Този път, заедно с доки, решихме, че е достатъчно два пъти и третия ще е само за нас. Но то пък стана така, че нямаше какво да дам, бяха само 3 яйцеклетките.
Но това, че аз не успях при двата опита, се дължи на мъжки фактор при нас, а може би и на мен самата. Яйцеклетките, които получи другата жена, бяха оплодени със сперматозоиди от съпруга й.

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
малко офф, за което се извинявам на авторката!
Ази, успех! Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 3 246
И аз като Диана - малко оффф, но предполагам че  murfieta  няма да се разсърди Hug
Ази успех  много стиснати палци теста на 16 да е положителен Praynig 

# 7
  • Мнения: 36
ази, истински ти стискам палци и се моля да успееш! Благодаря ти, че се включи. Мога да предположа какво преживяваш и страхотно те подкрепям! Успех!!! Praynig

# 8
  • Мнения: 36
Диана, кали, ама разбира се, че няма и не мога да сърдя. Възхитителна е постъпката на ази! Малко са хората като нея! Аз все още имам останала мъничко надежда, въпреки, че с всеки изминал ден ми се струва все по-малко вероятно да ми се усмихне това щастие. А толкова ми се иска да опитам, поне веднъж... И лекарите ми казват, че всичко друго в моя организъм е толкова наред, че шансовете са големи, но моментът все не идва. Разбира се, проблемът с детето в моя случай има и друго разрешение, което сериозно обмисляме, но толкова много искам да опитам и това!

# 9
  • Мнения: 96
Момичета, благодаря за подкрепата!
Искам да споделя, че винаги съм искала да бъда донор. Навремето в паспортите (онези старите зелените), се носеха картончета, че си съгласен при злополука с теб, да се използват органи за донорство. Винаги съм искала да имам такова. После обаче приеха закон (или нещо такова), че всеки се приема за съгласен, освен ако не носи специално документ за отказ от донорство.
Така че ми се сбъдна мечтата, при това без да ми се е случила злополука, та успях да си го изживея това удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт