? kam balgarite v Ispania?

  • 969
  • 4
  •   1
Отговори
Zdraveite-az jiveia v Ispania,no se pribrah kam kraia na bremennosta da rajdam tuk v BG,neznam o6te koga to4no 6te se varna no me interesuva kakvo adaptirano mliako se prodava tam,ima li Milumil? i spored vas v kakva vazrast nai rano moje bebe da leti sas samoleta?

# 1
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Мисля ,4е няма "Milumil",но не сьм сигурна.Адаптирани млека има доста vидоvе.Най- разпостранените са:"Nativa" и "Nidina".И дvете са на "Nestle".

# 2
  • Мнения: 4 212
не се притеснявай, ще има какво да яде и тук.  Grinning Последното адаптирано мляко което гледах се казва Алмирон, всъщност има много марки. На колко е бебето 4е те притеснява за полета?

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
има доста марки млека ..не се притеснявай - има на МИлупа(аптамил, и още едно ....) , Нестле , Еро(херо), Нутрибен.....и вси4ките имат по 3-4 разновидности , ако няма да кърмиш има за от първия ден .. не ги знам как се казват но си спомням 4е бяха скъпи - 13-14 евро ми струваше малката разфасовка. има и такива готови приготвени  - няма  нужда да разрежда6 и т.н.  така 4е споко млека има много . ако пита6 испанци - нутрибен ..поне тук масово го дават .
 за самолет незнам  ..но това си е политика на разли4ните авиокомпании .. обажда6 се и питаш

# 4
  • Мнения: 3 098
Да,то4но така си е ,не се притеснявай,млека има колкото искаш HugАнка е писала за Нутрибен_много е хубаво,има разновидности доста и е едно от най_поносимите млека.Аз ти препоръ4вам и Алмирон на Нутрисия,е по_скъпи4ко е,но си заслужава цената.
За Милумила_абе много познато ми зву4и,не знам,може и да го има тук.

Общи условия

Активация на акаунт