За нощно напикаване

  • 906
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Детето ми е на 7 години, момче, в първи клас. Страда от нощно напикаване. Ходили сме на уролог преди 3-4 години, който ни предписа Дриптан, но нямаше ефект, после пихме билки, ляхме куршум, но.....без резултат. Мисля, че който е минал по този път, ще ме разбере. Лошото е, че той вече е голям и много се претеснява. Преди време бях чула за някаква помпичка, чувала съм и за аларма. Моля Ви дайте някакъв съвет!

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Заведи го на лекар, не да пие отровна вода. Има редица физиологични възможни причини за това, както и психологични. Упорствай да му направят нужните изследвания, не да пишат диагнози "от въздуха".

# 2
  • Мнения: 73
Аз съм от пиклите до 2 клас.Брат ми също.Какво ли не ни правиха и какво ли не сме пили.Но ефект нямаше може би е било на психична основа.Просто един ден на село спряхме и двамата заедно по това време не пиехме нищо

# 3
  • Мнения: 123
Спокойно.Проблема в повечето случаи се оказва на психологична основа.Големият ми син се напикава до навършване на пет години.Преди три месеца го оперираха за ингвинална херния.Тогава ми хрумна да го надхитря.Казах му че ако продължи да се напикава ще замърси раната/а тя е ниско долу до тестисите/ и ще се наложи да влезем в болницата пак.От нега ден насам не ми се е напикал нито веднъж.Малко след операцията му гласувах доверие и му махнах напикалника,защото вече е голям мъж.Сега малкият ми син пое щафетата и се напикава един-два пъти седмично но го изчаквам още малко и се надявам и него да надхитря по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт