Шише Авент и каучукава биберона!?!

  • 5 056
  • 28
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 995
Някой от вас ползвал ли е шише Авент и да му сложи каучукова биба /на др фирма/.Дъщера ми не яде  и вече се чудим да не би да е от силиконовата биба!

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, бибите на чико стават  Peace

# 2
  • Мнения: 1 197
Да, бибите на чико стават  Peace
И аз съм с такава комбинация и детето не иска и да чуе за друг вид биба освен каучукова

# 3
  • Мнения: X
На Чико стават, даже целия винт може да се сложи на шише Авент, което и те съветвам да направиш, защото на винта на Чико има дупчица, която се напасва с винтила за въздух на биберона.
Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И аз съм с такава комбинация защото не ми се сменяха целите шишета.

# 5
  • Мнения: 451
И аз съм с такава комбинация- шише Авент с биба Чико. Малката категорично отказва друга конфигурация Grinning

# 6
  • Мнения: 175
На Чико стават, даже целия винт може да се сложи на шише Авент, което и те съветвам да направиш, защото на винта на Чико има дупчица, която се напасва с винтила за въздух на биберона.
Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

...Най-накрая някой да Не похвали прехваленият Авент HugИ аз съм на Чико с двете деца.

# 7
  • Мнения: 27 524
пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

Авент каква връзка имат с Филипс? И Филипс ли са английска верига?  newsm78 Е, чак боклук не са, бебетата възприемат различно. Ако бяха чак такъв боклук едва ли Анджелина Джоли и част от останалите звезди щяха да си отглеждат бебетата именно с тези шишета и биберони  Grinning
Не ме нападайте, моля,  Simple Smile аз отгледах сина си с Авент и кусури не намерих  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215

Авент каква връзка имат с Филипс?

Покупка, сливане...... нещо такова ще да се е случило:
http://www.avent.philips.com/en_GB/products/Feeding_Bottles_&_Teats.asp

Преди логото беше само Avent, сега е Philips Avent.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Абе направо си вземи Чико, това са най-добрите шишета, второ дете гледам с тях, пробвах да ползвам Авент, обаче съжалих сто пъти, за дето ги взех. За тая реклама, такъв боклук, просто срам за Philips.

 За това ли писах в темите ти за проучване на шишетата да НЕ взимаш Авент Simple SmileТъкмо щях да те питам на кои си се спряла, че и аз бях в чуденка.Вчера си купих шишета на Чико, но специално търсех с каучуков класически биберон.

 Моя приятелка също ми каза, че е ползвала шишета Чико с биберон на Авент.Но аз имам лично отношение (по ред причини Simple Smile) към Авент и съм им обявила бойкот.

# 10
  • Мнения: 5 940
Имам едно питане, малко извън темата, за което се извинявам. Синът ми не иска да пие мляко от никакви други биберони, освен от каучуковите на Чико. Проблемът е, че като се роди бяхме взели едни доста мекички, сега никъде не мога да намеря същите, все са по-твърди, дори и след многократна стерилизация, която правя с цел омекотяване. Той отказва да пие от твърди, а другите направо ще се разпаднат. Въпросът ми е, виждали ли сте достатъчно меки такива  биберони?

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


                 

 Мисля, че тези са най-меките.Аз също търсех такива.Моя приятелка ми даде италиански каталог на Чико и там видях, че тези се водят само каучукови.Защото има абсолютно същите на външен вид които са каучук+силикон.

# 12
  • Мнения: 5 940
Биляна,мерси. Тези, които купувам сякаш са по-широки.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да аз съм ги ползвала с каучукови биберони и нямахме проблем  Peace

# 14
  • Мнения: 175


                

 Мисля, че тези са най-меките.Аз също търсех такива.Моя приятелка ми даде италиански каталог на Чико и там видях, че тези се водят само каучукови.Защото има абсолютно същите на външен вид които са каучук+силикон.
Това са всъщност старите биби на Чико за шишета с тясно гърло.Доста рядко ги внасят(което е присъщо за Чико).Има ги същите и силиконови.По-широките и по-нови се наричат физиологични.И от тях има каучук отделно и силикон отделно,но не съм чувала да има "каучук+силикон",ако правилно съм разбрала. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт