хламидия

  • 1 580
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
чувала съм,че прекарана хламидия може да бъде проблем при забременяване.
преди години имах хламидия,излекувах се,но искам да попитам какви рискове крие и дали наистина е толкова опасно?голяма ли е вероятността да има проблем с забременяването или плода?
предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 106
Моя приятелка имаше същите опасения. Сега е щастлива и мнооого бременна.
За хламидията знам, че опасна когато не е лекувана.

# 2
  • Мнения: 677
чувала съм,че прекарана хламидия може да бъде проблем при забременяване.
преди години имах хламидия,излекувах се,но искам да попитам какви рискове крие и дали наистина е толкова опасно?голяма ли е вероятността да има проблем с забременяването или плода?
предварително благодаря!
Разгледай в по-старите страници има няколко теми за хламидии.  bouquet

# 3
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ако е излекувана няма проблем.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Ако се хване на време няма проблем,в противен случай може да доведе до запушване и увреждане на тръбите....

# 5
  • Мнения: 1 351
Здравейте на всички !!!Аз имах хламидии почти 10 год., Но след три месечно лечение със доксициклин и ципрофлоксацин се излекувахме и двамката.Направихме си кръвен тест и е отрицателен.Наскоро правих цветна снимка и резултатът е че и срастването го няма и шийката ми вече не е "надрана".Успех на всички в борбата срещу тези гадни гадини!!!!!

# 6
  • Мнения: 1 351
[Както писах вече и аз съм излекувана, и после забременях два пъти , но паднаха на 36 и 34-я ден.Аз познавам доста жени , които след лечение на хламидии са забременявали и са износвали плода успешно, но при мен нещата не се получиха.Направихме си всички изследвания и причина няма , и имайки в предвид възрастта си а и желанието ни да си имаме бебче се решихме на инвитро.

# 7
  • Мнения: 93
Момичета искам да попитам,отделно изследване ли се прави за хламидия или може да се разбере от цитонамазката ? Защото искам да си направя, че и мен ме хвана шубе Cry

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Отделно е изследването,усещането е като при цитонатамазка.

# 9
  • Мнения: 93
Цецинка, мерси. Значи и аз може да имам без да зная newsm12.Узас, а аз си мисле че може и от цитонамазката да се разбере Banghead

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Е,не се шашкай предварително.Направи си изследването за твое успокоение и дано я нямаш тая гадина!

# 11
  • Мнения: 353
За получаване на възможно най-точни резултати от изследването се взима цервикален сексрет за изследване.
До колкото знам, обаче, най-точните резултати се получават от ДНК тест.

# 12
  • Мнения: 106
За получаване на възможно най-точни резултати от изследването се взима цервикален сексрет за изследване.
До колкото знам, обаче, най-точните резултати се получават от ДНК тест.

Това не се ли прави когато кръвният тест е съмнителен?

# 13
  • Мнения: 677
Момичета,най-достоверно е задължително цервикален+кръвни изследвания. bowuu
Но най-вече цервикален!!! Naughty

# 14
  • Мнения: 353


Това не се ли прави когато кръвният тест е съмнителен?
[/quote]

Алм,
По принцип -да, повечето хора правят ДНК теста след положителен кръвен, но причината е, че ДНК теста е далеч по-скъп от кръвния и заради това, а иначе ДНК теста е много по-сигурен и точен от кръвния.

Общи условия

Активация на акаунт