Първо извеждане навън-кога?

  • 2 291
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 393
Здравейте на всички.Кога според вас е правилно да се изведе бебчо за първи път на разходка?Знам че зависи и от сезона,не говоря за люта зима,примерно ако се роди началото на септември?Питам,защото особено през лятото съм виждала и много много малки бебчета навън newsm78

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Може и следващия ден, стига да искаш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 436
Здравей,
Тук където съм ранното извеждане на вън се препоръчва горещо. Аз родих на 4 ноември и на 5 ноември бяхме на вън. Предложиха ми акушерките от болницата количка и казаха да се разходя на вън с бебо. Само ме предупредиха аз да се облека топло за да не настина. Стана ми много смешно защото за секунда не бях помислила за себе си.
И след една седмица захвана голям студ, с дебел сняг. Спомням си че прекарахме един ден 6 часа навън в обиколка по магазините.

# 3
  • Мнения: 2 534
Поли я изведох на осмия ден , родена е на 8 май .

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Дара се роди на 28.02 и температурите бяха минусови! Първия слънчев ден излязохме на терасата (16-тият и ден), а на следващия - 17.03 бяхме на вън цели 6 часа:) Според мен септември е достатъчно топло! На мен ми казаха като стане 15 градуса смело на вън! Хич не ги мисли тези работи от сега! Почивай си, че после ще ти писне от разходки! Леко доизносване и още по-леко раждане!

# 5
излязохме на вън на 13 ден след раждането. Към два часа стояхме на вън.
Според мен всяка мама преценява кока да излезе и колко време да прекара на вън, съобразно с времето разбира се Grinning

# 6
  • Мнения: 2 479
И ние излязохме на 13тия ден Grinning.Много добре си поспа бебчо навън!

# 7
  • Мнения: 554
Моята дъщеря е родена края на септември(беше доста дъждовно).След 15 дни я изведох,като се оправи времето.Ако беше родена в по-топъл месец,щях да я изведа и по-рано.

# 8
  • София
  • Мнения: 938
Щерката се роди на 7 Януари и на 6 дни вече бяхме навън, въпреки студа - първо на терасата, а после и правихме кръгчета в снега  Laughing Септември си е супер време - нито студено, нито топло, смело се впускайте в разходки  Wink

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На 9-я ден я изведох малката  Laughing, роди се на 26 май миналата година.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна е родена февруари месец. В началото висяхме на балкона (апартамента беше с южно изложение), даже спеше в количката на балкона, а след това вече навън Simple Smile

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Към 10- я  ден на балкона и след 2-3 дни навън.
И двата пъти направих така, независимо, 4е са
родени през разли4ни месеци - юли и септември.
Тук по принцип препоръ4ват да се запо4не
извеждането веднага след изписването от
болницата.

# 12
  • Мнения: 1 645
Дани се роди на 21.април миналата година.Първо започнах да го извеждам по малко на терасата,и след около 2 седмици от датата на раждане го изкарах навън.През цялото време детенце спа.

Даниел - 21.04.2004г.

# 13
  • Мнения: 2 195
Моят се роди на 30 август,изведох го на 5-я ден още.

# 14
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Здрасти, Алекс е роден на 02.12. 2004 времето си беше доста студено ,но слънчево. Ние излязохме на 4 ден smile3503 на разсходка с тати и бебо Като си го облечеш топличко няма проблем.
Лека бременност thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт