zа дрешките на бебо

  • 526
  • 6
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zдравейте, момичета....имам нужда от вашия съвет....подариха ми много дрешки zа бебо, много малко са носени и са страхотни, но....zнаете предполагам каква мириzма имат дрехите, които не са полzвани дълго  време и са били прибрани в кашони.....иzпрах ги, съхнаха на слънце, после ги иzгладих, но си остана таzи мириzма....моля, дайте съвет как да я премахна.......

# 1
  • Мнения: 1 022
пробвай с омекотител от тези специалните....незнам дали ще има ефект, но само за това се сещам

# 2
  • Мнения: 5 393
Мнооого омекотител,ама яко киснене,и след това висене на простора.Може и да се наложи няколко пъти процедурата,обаче действа newsm10

# 3
  • Мнения: 3 356
И аз се борих с такива дрешки и мога да кажа успешно Grinning.
1.(за бели)Пране  с предпране на 60 гр. с ариел,вениш и омекотител.
2.Второ пране + допълнително изплакване на 60 гр. с ариел и мн. малко омекотител.
3.Внимание при сушенето-не трябва да пресъхват(миналата година,като роди етърва ми,гордият татко ги беше оставил 2 дни навън-гладих и го споменавах лошо).
Същата процедура спретнах и на цветните,само че на 40 гр. и с кърпичка за цветове. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 444
И аз те съветвам да използваш омекотители, от тези белите - те стават за детски дрехи! Макар, че скоро мъжът ми изрови инфо, че е вредно ползването на такива препарати, защото съдържали вещества, които прониквали през кожата! Но в краен случай и с обилно изплакване, можеш да пробваш!

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря, момичета....ще ги иzпера още веднъж, така както каzахте.....дано да стане Hug....лека и хубава седмица на всички..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
zдравейте, момичета....имам нужда от вашия съвет....подариха ми много дрешки zа бебо, много малко са носени и са страхотни, но....zнаете предполагам каква мириzма имат дрехите, които не са полzвани дълго  време и са били прибрани в кашони.....иzпрах ги, съхнаха на слънце, после ги иzгладих, но си остана таzи мириzма....моля, дайте съвет как да я премахна.......
И на мен ми бяха дали такива дрехи, но се изпраха с бебешки прах и омеротител.

Общи условия

Активация на акаунт