Въпрос относно марка на проходилка?

  • 724
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте майки използващи проходилки Simple Smile
Бихте ли ми казали според вас коя марка е по-добра за проходилка: Бертони или Чиполино?

Мерси Heart Eyes

# 1
  • Станимака
  • Мнения: 123
 За марка не мога да те посъветвам, но гледай да е с по-широка основа, за да не се обръща. Grinning

# 2
  • Мнения: 729
Нашата беше Бертони и съм много доволна.Нито веднъж не се обърна.

# 3
  • Мнения: 4 784
Нито едната. Подариха ни Бертони и при все, че почти не сме я ползвали, колелата и се счупиха. Освен това мелодията, която има е покъртителна, направо може да ти разбие мозъка. 2 пъти се обърна с нея.

# 4
  • Мнения: 337
Нашата е Бертони и съм много доволна за сега

# 5
  • София
  • Мнения: 276
Имахме някаква подарък - куче-марка - счупи се и затисна детето. Слава богу нищо страшно не стана, но купих Бебе Конфорт и е много добра.
Не я слагаме много в нея защото ортопеда каза, че не е добре, но за по 15 минути, за да свърша нещо вкъщи, че нямам и минута иначе...

# 6
  • Мнения: 1 596
Колко противоречиви мнения Sad
И аз чух че не е хубаво да се ползва,но тук в къщи  е много тясно и местото, което ще ползваме е 2 на 2 кв.м или по-малко Sad
Чудя се дали да взимаме....
Но аз не мога да го държа,тежък е пък и трябва да се учи да ходи....не знам newsm78

# 7
  • Мнения: 9 814
Не е важна толкова марката, колкото стабилността на самата проходилка. Колкото по-големи са колелата, толкова по-малка е вероятността да се обърне. Нашата проходилка също беше на Бертони, но преди 3 г. имаше един модел с доста здрава основа. А относно мелодиите:просто не взимайте музикална.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Нашата беше Бертони: най-евтината възможна. Ползвали сме я малко, но нямам забележки. За мелодиите: като ми писнеха, вадех батериите и готово. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 343
Ние купихме на Чиполино,модела е Бри и съм много доволна,защото е стабилна,въпреки,че моя син е с наднормено тегло го издържа,а и той се чувства перфектно в нея,а колкото до музиката,тя и нашата е музикална,но просто не сме сложили батерий,и така определено не се тормозим с "хубавата" музика.

# 10
  • Мнения: 233
Нашата е Бертони и е страхотна.

# 11
  • България
  • Мнения: 105
Нашата също е Бертони.Ползвахме я около 3 месеца и съм много доволна.Мелодиите не бяха чак толкова покъртителни,а пък и малкия много им се радваше.

# 12
  • Мнения: 2 231
Нашата е някаква куча марка, дори не видях да пише някъде. Подарък ни е, но видях на етикета че е 32 лв. Има 8 копчета с животни и като ги натиснеш издават звуци. Според мен специално за порходилка не си заслужава да давш много пари. Вземи най-евтината, защото повече от 2-3 месеца едва ли ще я ползваш.

Общи условия

Активация на акаунт