Обзавеждане от Casa Viva или от Rilus ? - гр.Варна

  • 3 101
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте момичета , предстои ми обзавеждане на нов апартамент . Става въпрос за кухня , спалня и гардероб , диван и детски стаи две на брои - за момиче и за момче . Някои от вас да е обзавеждал от въпросните фирми ? Интересуваме дали качеството на мебелите е добро и отговаря ли на цената ,  т.к. съм ги виждала нещата само на картинка . Всякаква информация за фирмите ще ми е полезна . Благодаря ви предварително !

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 14:33 от florance

# 1
  • Мнения: 3 770
За Casa Viva не знам,но Rilus предлагат каталози на различни производители , предполагам ,че и другите са така.Цените варират от ниски/ newsm78 може би за италианския стандарт?!/,средни и високи.Може да прочетеш това ,което съм написала в "ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй".На какъв стил мебели си се спряла - модерни или класически?Поне в сайта си Рилус са написали повече партньори и може би предлагат по-богат избор?!

# 2
  • Мнения: 39
Благодаря ти за отговора !
Естествено , спряла съм се на определени модели .
кухня - www.arredo3.com - Siria - бял цвят
диван - www.doimo.it - Canard
детска стая момиче - www.venier.com - класически модел
детска стая момче - www.akanto.com - young
спалня - www.albertasalotti.it - легло в бяла кожа
Исках да разбера дали някои си е поръчвал от Casa Viva или от Rilus , дали е получил това за което е платил , коректни ли са фирмите и изобщо за каквото се сетите .
Като цяло цените на двете места са еднакви .

Общи условия

Активация на акаунт