кръщене в Дряновския манастир?

  • 1 214
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
моля някой ако има впечатления от кръщене в Дряновския манастир да сподели. колебая се дали да не кръстим малката там, тъй като сме замислили малка почивка на арбанаси!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ние с мъжа ми направихме там църковния си брак.След сватбата бяхме на нещо като меден месец в Трявна и отидохме там само с кумовете.Останахме доволни.Много.Сега ми се иска това лято пак да се организираме да отидем защото и аз искам да кръстя сина си там.

# 2
  • Мнения: 1 197
Дряновския манастир е едно страхотно кътче в България,което аз много обичам.Няма да съжалявате,ако си кръстите там детето

# 3
  • Мнения: 24 467
Много е хубаво. Ако искате можете да посетите и пещерата, която е съвсем близо. Е, не с бебето, разбира се.
 Laughing
Ние миналата година предпочетохме кръщенето да е в Трявна, тъй като си наехме там и къща за повече хора. Обаче Дряновски манастир е чудесно място.

# 4
  • Мнения: 502
благодаря ви за отговорите. почти се бях отказала че ме навиваха за арбанаси и църквата там, но сега ще звънна в дряновския манастир да питам. аз съм ходила в дряновския манастир няколко пъти- последния път след сватбата и винаги ми е харесвало много там! а последния път даже беше и ремонтирано и малко променено.

Общи условия

Активация на акаунт