Въпрос за мобифон P990i

  • 844
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Многи харесах този телефон. Искам да питам тези които го познават дали си заслужава да го купя.

# 1
  • Мнения: 1 425
Не ли голям за женски?  newsm78

# 2
  • Мнения: 212
Не ли голям за женски?  newsm78

Жените винаги са си падали по големите неща. Освен това колкото и да е голям пак не им стига така, че се не учудвай че налита на голям телефон. Между другото от колежки знам че има много добра вибрация този телефон така , че купувай не се чуди. ще ти върши работа Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 233
Мъжа ми има такъв, много е доволен Peace

# 4
  • Мнения: 3 569
P1i е по-добър от Р990. Камерату му е 3.2 МР, по-лек е и вътрешната му памет е двойно по-голяма - 180 МВ.
Струва около 700 лв. в Мтел. Даже го имам на склад. Wink

# 5
  • Мнения: 3 575
МОБИФОН ????  #Crazy
Тази дума не изчезна ли заедно с Мобиком..???  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 379
На мен мобифон ми звучи по-добре, отколкото ДжиЕсЕм. Laughing

# 7
  • Мнения: 2 567
Аз съм с такъв и съм супер доволна. Има всички функции, които искам да има един телефон и е много здрав(често съм го изпускала та знам  Simple Smile) Мъжът ми ми предлага да го сменя с по дамски, но аз не искам и да чуя. Решила съм, че ще го сменя само за този, който показва  deja pere, че е по-лек.

# 8
  • Мнения: 307
Мобифон идва от мобилен телефон, а какво е Джи Ес Ем....

А доколкото го видях, не е от най големите смарт телефони, дори е от малките. За това харесах и него.

Мерси за отговорите на всички. Hug

# 9
  • Мнения: 42
МОБИФОН!!!! Shocked Shocked Shocked

# 10
  • Мнения: 456
Джи Ес Ем идва от:
GSM - Abbreviation for global system for mobile communication. A digital mobile telephone system that uses a variation of time division multiple access. It is the most widely used of the three digital wireless telephone technologies (TDMA, GSM, and CDMA).

Мобифон (mobile phone) е по-коректното наименование на мобилен телефон, но доста често в България навлизат английски думи които не се използват правилно..   bowuu
Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace

# 11
  • Мнения: 2 550

леле, какъв шок!! тцъ, тцъ, тцъ!
малко са ти  3  Shocked Shocked Shocked

# 12
  • Мнения: 5 370

Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace
Тц, не съм съгласна. Използва се, и още как. При това се касае за служебни отношения между технически доста грамотни хора.

# 13
  • Мнения: 307

Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace
Тц, не съм съгласна. Използва се, и още как. При това се касае за служебни отношения между технически доста грамотни хора.
Joy Joy Joy - като теб, предполагам

# 14
  • Мнения: 5 370
Joy Joy Joy - като теб, предполагам
Не предполагай, слънце, направо залагай. Но гарантирам, че каквото и да предположиш, ще сгрешиш.

Общи условия

Активация на акаунт