ДНИТЕ СИ МИНАВАТ, ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ ПРИБЛИЖАВАТ!

  • 2 420
  • 70
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Въпросът ми е само един. Сред цялата какафония покрай вас, искате ли промяна и ЩЕ ГЛАСУВАТЕ ЛИ?

Аз ще гласувам, ще накарам и всички около мен, дано ми стигнат силите, за да ги убедя, ако ли не, ще го карам по тоталитарно му или танто за танто.
Ще гласувам, за да запазя дома си и да те се налага да се изселвам от Родопите и защото считам, че БСП, балабар с лидера си най-отпред са за сметището.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 01:15 от Mishel_

# 1
  • Мнения: 42
До сега винаги съм гласувала, но от последните избори се замислям сериозно.

# 2
  • Мнения: 431
Звучиш толкова ентусиазирано, все едно ще гласуваш за бате Бойко.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ентусиазирана съм да запазя дома си и правата си. А ти като не гласуваш, какво ще спечелиш, ще вкараш още един турчин в парламента.

# 4
  • Мнения: 9 814
Промяна едва ли ще има, независимо кой дойде на власт. За това няма да гласувам. Или, ако отида ще пусна недействителна бюлетина, но пък ще упражня правото си на глас.

# 5
  • Мнения: 431
Мама ме е учила да гласувам ЗА, а не ПРОТИВ.

Турците не са ми мотиватор, съжалявам. А и така и не навлязох в етапа на страстна вяра към новото... новото СДС; новия Костов; новия цар; новите комунисти; новите сидеровисти; новите пожарникари. 'Ми че те са едни и същи личности?! Откакто се помня.

Единственото ми верую е, че ако имаше едно бутонче, с което да взривя Парламента, когато всичките пребоядисани торбаланковци са вътре, окото ми няма да мигне.

За съжаление политиката сама по себе си е занаят, който привлича хора, негодни да го упражняват качествено.

Затова и ще се въздържа от гласуване... занапред и завинаги. Бих участвала в референдуми, но в България това е утопия някаква.

Но ти си вярвай, де. Аз много се радвам на хора, които вярват. Ставате рядка порода.

# 6
  • Мнения: 4 916
Мама ме е учила да гласувам ЗА, а не ПРОТИВ.

...

Ох, и аз това щях да напиша, Лизпет ме е изпреварила.
Аз също смятам, че е правилно да се гласува ЗА някаква идея, човек или каквото и да е там, а не против нещо си.

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Темата я пуснах не толкова да се конфронтираме, а повече като статистическа извадка. Да видим накъде ще вървят нещата

# 8
  • Мнения: 152
Темата я пуснах не толкова да се конфронтираме, а повече като статистическа извадка. Да видим накъде ще вървят нещата
Вървят на зле мила... тоя народ си заслужава дереджето! Съжалявам само, че има и хора и семейства като теб... които сте там!
Аз винаги съм гласувал (с изключение на онези за евродепутати) и ще продължавам да го правя!
Съдбата на тази територия не ми е безразличнаи когато мога, ако мога - винаги ще съм на линия за да съм й полезен!
Все още си мисля, че не всичко е загубено, но ако трябва ще се хваща пушката (казвал съм ти го и преди).

# 9
  • Мнения: 9 902
като искаш статистическа извадка, пусни поне анкета, така се размиват резултатите.

много моля пък аз, вие, които няма да гласувате и този път, да не вземете нещо после да се жалвате от едно или друго  Naughty фиатаджията е прав, че този народ, който намира какви ли не причини, за да не гласува, си заслужава дереджето/за другото го намирам краен/.

# 10
  • Мнения: 4 585

Отивам да гласувам не с надежда за някаква промяна, вече не живея с такива илюзии,
отивам, за да се подпиша в правоъгълничето си като гаранция, че някой друг няма да го направи.
Никой, ама никой добър специалист, мениджър, медик или адвокат няма да си остави работата
и да се натиска да стане депутат. Натискат се некадърници. Добрите специалисти имат
по-прилични доходи от депутатските.
А, и темата няма да я бъде дълго, който трябва, ще види политика и национализъм.

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 901
Ще гласувам -да,
а времето до избори ми се струва доста, не са ли още 2 години.
Все си мисля, че няма да изкарат мандата и дано, че от това по- голямо забатачване не е било и при Жан Виденово време,  скапаха държавата.
Хората нямат доверие в никого и нищо, живеем по инерция,
няма институция в тази държава на която да се довериш, за какво повече да говорим.

Абе, военно положение щеше да ни оправи нас, но се постараха и по този въпрос,
просто няма армия.

# 12
  • Мнения: 6 992
И аз ще гласувам.

# 13
  • Мнения: 9 902
а времето до избори ми се струва доста, не са ли още 2 години.


година и малко да речем.... но все си е далеч.

# 14
  • Мнения: 73
Аз искам да гласувам както винаги до сега.Обаче вече не знам за кого newsm78

Общи условия

Активация на акаунт