Къде има в София сервиз за колички Baby max?

  • 796
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 157
Не знам в кой форум да си задам въпроса - май не е за " На пазар" Rolling Eyes?
Нека модераторите я преместят, ако трябва.
Счупи ми се дръжката на количката Sad.  А тя ми е основното превозно средство за бебка. Дадена ни е от друго бебе, та не знам и в кой магазин се продават такива. Ако някой знае къде има сервиз в София / или в друг град/ за колички Baby max, моля да ми помогне Praynig!
Благодаря предварително! 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 639
Мисля, че на Илиенци ще ти я оправят. Там продават основно Чиполино, но мисля че има и Baby Max. На мене там ми поправиха сенника на количката, защото моето юначе се изправяше, държейки се за него и му счупи пластмасовата дъга. Взеха ми 3 лв. само. Лошото е, че ги пращат в Пловдив за ремонт и отнема 1-2 седмици. Фирмата е Макском - ако се поровиш, ще намериш телефон. Местоположението на склада е следното - влизаш през главния вход, мисля, че на втората пряка завиваш надясно, намира се в дъното на уличката, отдясно, в една тухлена сграда, точно преди паркинга. Има и табела.

Успех!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Миленка, много ти благодаря newsm51!
Дадохме количката в склада на Макском на Илиянци и сега чакаме да я поправят - в средата на другата седмица.
Целувки на мускулестия млад мъж, който е успял да счупи сенника на количката си   love001!

Общи условия

Активация на акаунт