имам нужда от съвет боледува през 10 дни

  • 3 864
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
здравейте имам нужда от съвет синът ми започна много често да боледува. Преди 10 дни със симптомите с които е и днес. кашлица висако температура и бронхоспазъм. Има алергия и го лекувам възможно ли е да е заради нея и какво да го правя? ходи на ясла да се опитвам ли да го спирам по някакъв начин? След малко  сме при педито,но ако пак изпише антибиотик незнам. Възможно ли е да е недоизлекуван предишният път? Благодаря ви!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Всеобщ проблем Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
знам,че е всеобщ и няма дете  без болести,но се отчайвам вместо като расте да се оправя той обратното влошава се и почва все по-често да боледува Confused

# 3
  • Мнения: 774
Не се отчайвай,тази година всички деца боледуват повече от преди.
Възможно е да не е до излекувано детето,а също и повтаря вируса.
При дъщеря ми се получи нещо подобно тази зима,само че през 20 дни.
Дано се размине без АБ Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ако имаш възможност за спиране от яслата ще е добре.Поне временно докато укрепне малко.

# 5
  • Мнения: 1 237
И ние сме от тези дето са все болни.Моята ходи 2-3 дни на градина и после се разболява.Омръзна ми вече!

# 6
  • Мнения: 3 929
Щом са само 10 дни, намирисва ми на недоизлекуване. Като че ли е по-добре временно да спреш детето от ясла, за да укрепне. Пробвай да му дадеш имуностимулатор, аз лично какво ли не давах на моя син. Само като започнах да давам Цитросепт, спря да боледува - издържа цели 3 месеца, а преди редуваше бронхит, пневмония, бронхит.

# 7
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Не се отчайвай,тази година всички деца боледуват повече от преди.....

Абсолютно съм съгласна  Peace Какви бяха тия вируси, не знам... ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 339
Ох за да го спра трябва да напусна работа. не ме разбирайте погрешно детенце ми е на преден план ама и то иска играчки дрешки а ме е страх с една заплата как ще сме. Моята не е кой знае колко висока,но всее принос. Нещата обаче клонят на напускане и педито днес каза махай го от ясла иначе ще се тъпчем само с лекарства  Confused

# 9
  • Мнения: 224
здравейте имам нужда от съвет синът ми започна много често да боледува. Преди 10 дни със симптомите с които е и днес. кашлица висако температура и бронхоспазъм. Има алергия и го лекувам възможно ли е да е заради нея и какво да го правя? ходи на ясла да се опитвам ли да го спирам по някакъв начин? След малко  сме при педито,но ако пак изпише антибиотик незнам. Възможно ли е да е недоизлекуван предишният път? Благодаря ви!

Лекувайте алергията мила,защото знам,че от нелекувана алергия може да стане астма.Направихте ли тест за алергии?Проблема може да идва от алергията.Лекувай алергията и давай нещо да подсилиш имунитета.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 339
Направен е тест лекуваме алергия от плесени и мухъли, но нещата се задълбочават според мен. Заведох го на своя глава при Мустаков, защото нашето педи отрича тестовете на такава възраст и реши,че е излишно. Само дето докторът каза,че там където живея има мн. такива алергии заради климата и е малко мисия невъзможна, а няма как да се преместим на този етап Sad

# 11
  • Мнения: 210
Здравей, ние сме болни вече 3 месеца, нямаме тем., само кашляхме и сополки, точно се оправихме и почна проблем с ухото премина в отит сега пък средното ухо. Разстояние между всичко е максимум 7 дни. Ние сме много алергични и при които го заведа, казва че заради алергиите имунитета намалява и не може да се бори даже и с леките вируси. Обаче като го заведох при Мустаков той ни сложи на диета 3 месеца и можехме 10 неща да ядем само а все пак сме на 2,4 и като види че някои папка иска и не мога д аму отказвам.Та и диета не става. Давала съм толкова видове имуностимулатори, че ужас ефект минимален. Много време бяхме и на различни лекарства за алергията и пак нищо. Ако сте по малки пробвайте лечението на Мустаков наистина повечето неща идват от алергията, но има и засилване от яслата. Ако можеш да го спреш поне за една седмица след като сте оздравели малко да се стабилизира ще бъде добре поне по мои наблюдения върху моето детенце това до някъде помогна. Но аз го спрях вече 3 месеца от ясла и пак сме болни. Наистина при всеки си е индивидуално. Потърси и второ мнение на друг педиатър или при уши нос и гърло някои специалист. Може и трета сливица да е провери го. При нас кашлица която влачихме 2 месеца се оказа, нова алергия от плюшени играчки а той от бебе си и играеше с тях и чак сега се прояви а и пихме зиртек през цялото време, но пак се прояви. Не се притеснявай просто второ мнение е най доброто решение.
Поздрави и бързо да се оправяте.

# 12
  • Мнения: 2 005
Ние също често боледувахме и лекарите ме посъветваха да го спра от ясли и така и направих  newsm78 От 2м. се гледаме в къщи и да чукна на дърво не е боледувал Rolling Eyes Просто намерете някакъв вариант и си го гледайте известно време в къщи  Naughty Знам, че е доста трудно , но начин се намира  Thinking Ние и двамата работим , бабите нямат възможност да го гледат , за детегледачка също нямаме възможност, но си взимаме и двамата отпуск поне да искараме и месец април в къщи и живот и здраве от май ще го пусна на ясла  Hug

# 13
  • Мнения: 2 211
Ако можеш да го спреш от ясла най - добре, а за алергията - хомеопат. Най - добре се каляват децата 2 седмици на море и след това 2 седмици на планина /да има борова гора/. Ако имаш възможност да приложиш това, на есен ще е като нов.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 339
е ние целогодишно сме на планина там живеем просто уж чист въздух водим го къ гората уж редовно. На море съм решила да го водя тази година и съжалявам,че миналата не посмях мн. е палав и не се реших да тръгнем сами. Значи правилно съм се насочила Grinning С хомеопат пробвах нещо обаче не ми вдъхна доверие спрямо това което четях във форума и сменящите ни се лекарства всеки месец, а и ефект не видях никакъв newsm78

Общи условия

Активация на акаунт