Златно чудо Омега?

  • 8 056
  • 21
  •   1
Отговори
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте, интересува ме дали някой е пробвал новата версия на Златно чудо Омега? Какви с впечатленията ви?

# 1
  • Мнения: 16
аз го пия едва от няколко дни , но е супер доста е по добро от старото .

# 2
  • Мнения: 1 197
аз го пия едва от няколко дни , но е супер доста е по добро от старото .
В какъв смисъл е по-добро от старото?

# 3
  • Мнения: 16

[/quote]В какъв смисъл е по-добро от старото?

 Чувствам се по бодра , новото при ОМЕГАТА е че не се пие по схема както преди а 2 пъти на ден .За тези няколко дни съм свалила 1кг.

# 4
  • Мнения: 1 197
eti9 - е това исках да чуя  Hug,дано да продължаваш да сваляш   bouquet

# 5
  • Лондон
  • Мнения: 403
От ОМЕГАТА отслабва ли се?

# 6
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
аз го пия едва от няколко дни , но е супер доста е по добро от старото .

eti9, а спазваш ли някакъв режим на хранене?

# 7
  • Мнения: 16
По принцип аз ям само пилешко месо със салатка или яйца, но не се лишавам и от шоколад ,пици или др.такива когато ми се яде.

# 8
  • Мнения: 179
Здравейте и аз имам въпрос, мисля от утре да почвам Златно чудо Омега, до скоро бях на Безвъглехидратната диета, но след свалени 6 кг, в момента съм в застой а имам да свалям още 3-4 - 5 кг, но явно организма ми привикна към този режим и сега мн трудно мръдва кантарчето, та се реших да почна Златното чудо, навремето като го пиех се пиеше по някаква схема, а сега гледам не пише същото
Вие как го пиете, по старата схема ли , където З . Ч. заместваше едно хранене?

Хайде стискайте палци , заедно сме

# 9
  • Мнения: 76
Здравейте.
днмес си купих този илач и да видим дали ще има резултат. майката на моят приятел изпи една опаковка и е много доволна. доста се е вталила и ме зариби мен, така че смятам да пробвам и аз. ще пиша скоро отзиви. от утре почвам. стискайте палци. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 46
От днес и аз съм с вас.Имам малко за сваляне,но от днес спирам цигарите и ще го пия повече да не кача още.А дано сваля и някой друг от моите.Успех на всички   bouquet

# 11
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Какво е пък сега това чудо...и колко струва???

# 12
  • Мнения: 39
i az iskam da razbera kolko struva  Rolling Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 39
 Party  bouquet.
moqta cel e zavetnite 55-53 pone .Sega sam 61.Ot skoro sam na reji po4ti bez vaglehidrati,i deistva,po malko vseki den svalqm.Bqh 66-67 predi okolo1,6 meseca.Dano da uspeq.Mnogo mi e trudno da resha dali tova chudo da si kupq newsm78 ili carboslim,no za nego ima druga temichka. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 13:38 от bubka_09

Общи условия

Активация на акаунт