Рожден ден - 1 г.!

  • 1 596
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 491
Здравейте майчета, скоро наближава и нашият първи рожден ден, много се зачудихме къде да го празнуваме, много от нашите приятели са с малки деца и се чудим дали да не направим детско парти в някой детски клуб,че иначе в нас ще е доста опустошително.ако имате някакви предложения или съвети помагайте! Къде би могло да се организира и колко горе долу излиза това удоволствие?

# 1
  • Мнения: 3 611
Според мен °Детският клуб° е zа една идейка по_ големи деца.
На една годинка какво толкова може да раzбере...
Пьк и zависи какво искате тоЧно да правите _ само детски рожден ден или и неЩо zа вьzрастните...

Пьрвият рожден ден на Янис мина в Зоо_то. Там имаШе детски кьт, в който детето си игра Час_ два и след като се прибрахме беШе капнал от умора и zаспа веднага след банята....

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние го празнувахме в нас,защото нямаше други деца,а само големи.Щом вашите приятели са с деца по-добре да го направите в клуб Peace

# 3
  • Мнения: 2 211
Първият рожден ден е повече празник на родителите, отколкото на детето. На тази възраст, то не разбира за какво става въпрос. Не си играе и с други деца. И аз мисля, че детският клуб не е добра идея. В клубовете не пускат без придружител деца под 2 г. възраст. Получава се така, че всички  майки са с бебетата вътре в помещението за игри, а татковците седят в залата и се черпят. Аз не го разбирам празника така. Поканете приятели на заведение или празнувайте у дома.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 867
Ние празнувахме първите рождени дни у дома, в тесен кръг, като напълно се съобразихме с режима на детето. Едногодишните не са чак такива опустошители, почакай да ги видиш след още 1-2 години. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 350
Дъщеря ми стана на 1 год. преди седмица. Направихме РД в заведение, поръчах украса с много балони, които ужасно се харесаха на наборчетата й. В къщи - НЕ, много хора, хаос, шум, болести могат да ми донесат, чистене после с малко дете около теб. Ето снимки от нашия РД: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233940

# 6
  • Мнения: 2 090
И ние празнувахме първия рожден ден вкъщи,бяхме украсили с балони,надпис ЧРД от единия до другия край на стаята,и разни други парти-артикули.Беше много приятно и вълнуващо ние да приготвим и нагласим всичко за първия голям празник на нашето дете Heart Eyes.Един път с бабите,дядовците и родата празнувахме(точно на рожденния ден),втори път(на другия ден) с приятелите с малки деца,и трети път с останалите приятели(които не можаха да дойдат предния ден-поради квадратурата на апартамента ни Confused)Наистина първата годинка е по-голяма емоция за нас родителите,отколкото за дечицата Hug.Вярно е голямо шетане падна,но си струваше ''жертвата'' Wink Hug

# 7
  • Мнения: 2 211
Egisihora, много хубав рожден ден сте организирали! Да ти е живо и здраво детенцето! Кое е заведението?

# 8
  • Мнения: 2 208
Първият рожден ден на сина ми го организирах в детски клуб.
Всичките деца бяха на неговата възраст. Налудуваха се на воля - лазиха, играха, викаха, смяха се.
Ние, родителите, успяхме на спокойствие да си поговорим и да се видим, без да търчим след децата и да следим да не направят някоя пакост или да се наранят.
Синът ми беше много весел и щастлив и мисля, че почувства, че това е специален ден за него!

# 9
  • София
  • Мнения: 847
Ние празнувахме в детски клуб "Патетата" миналата седмица. От клубовете в София, които познавам, съоръженията на този ми се струват най-подходящи за мъници на годинка. Много добре се получи, гостенчетата бяха малко по-големи и лудуваха самостоятелно. Рожденикът много се забавляваше в залата за игра, а за него се грижиха една от какичките от клуба и леля му (на която й беше много забавно да го гуши и разнася, защото не го вижда много често) и така си прекарахме много добре  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Първият рожден ден на сина ми го организирах в детски клуб.
Всичките деца бяха на неговата възраст. Налудуваха се на воля - лазиха, играха, викаха, смяха се.
Ние, родителите, успяхме на спокойствие да си поговорим и да се видим, без да търчим след децата и да следим да не направят някоя пакост или да се наранят.
Синът ми беше много весел и щастлив и мисля, че почувства, че това е специален ден за него!

Доста невероятно ми се вижда родителите на цяла банда едногодишни бебета да са си стояли и говорили, а децата - кое проходило, кое - не, да са оставени без да се следят от майките. На достатъчно такива рожденни дни съм била, за да видя каква е картинката.

Мисля, че на тази възраст децата нямат нужда от детски рожден ден в клуб.

# 11
  • Мнения: 350
 tety , аз съм от Велико Търново  Grinning (заведението е Джурасик, ако все пак имате път насам  Wink ) Иначе имахме още 2 събирания в нашите и в свекитата, въобще 3 дни яли пили и се веселили  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 211
tety , аз съм от Велико Търново  Grinning (заведението е Джурасик, ако все пак имате път насам  Wink ) Иначе имахме още 2 събирания в нашите и в свекитата, въобще 3 дни яли пили и се веселили  Laughing

Голяма съм блейка  Laughing Не обърнах внимание, че си от Търново. Все пак благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 208
Първият рожден ден на сина ми го организирах в детски клуб.
Всичките деца бяха на неговата възраст. Налудуваха се на воля - лазиха, играха, викаха, смяха се.
Ние, родителите, успяхме на спокойствие да си поговорим и да се видим, без да търчим след децата и да следим да не направят някоя пакост или да се наранят.
Синът ми беше много весел и щастлив и мисля, че почувства, че това е специален ден за него!

Доста невероятно ми се вижда родителите на цяла банда едногодишни бебета да са си стояли и говорили, а децата - кое проходило, кое - не, да са оставени без да се следят от майките. На достатъчно такива рожденни дни съм била, за да видя каква е картинката.

Мисля, че на тази възраст децата нямат нужда от детски рожден ден в клуб.
Кое ти се вижда толкова невероятно?
Персоналът в детския клуб за какво е?
Нямам желание да пускам снимки, които са показателни за настроението на децата  Peace.

Но в крайна сметка, всеки сам си преценява как ще се чувства най-добре детето му, дали иска домът му да се превърне в бойно поле и търчане по децата или да си намери друго решение...

# 14
  • Мнения: 4 586
Здравейте майчета, скоро наближава и нашият първи рожден ден, много се зачудихме къде да го празнуваме, много от нашите приятели са с малки деца и се чудим дали да не направим детско парти в някой детски клуб,че иначе в нас ще е доста опустошително.ако имате някакви предложения или съвети помагайте! Къде би могло да се организира и колко горе долу излиза това удоволствие?


където и да се празнува  на първия рожден ден не могат да се оставят децата без надзор
то е ясно че трябва да има някой назначен за това
аз съм за да се празнува  , много се възмущавам на изказвания че на 1 г не разбират  и няма смисъл
идеалния вариант според мен е едно голямо обезопасено помещение примерно на заведение или детски кът без външни посетители , като в  него или в близост с видемост да е масата на родителите
задължително трябва да има играчки
по мои наблюдения един рожден ден с вичко торта , украса , почерпка е около 500 лв плюс минус малко

Общи условия

Активация на акаунт