Разлика м/у ПМС и бременност

  • 209 464
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 949
При мен единственната разлика( всичко се дублираше с ПМС) че надушвах цигареният дим от далеч и веднага ми ставаше гадно. .....И ПМС продължи повече от обикновенно Heart Eyes

 Peace Също и при мен, но аз И миризмата на кафе намирах за особено неприятна, а иначе така го обичаааам  morning

# 16
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Когато забременях (но все още не знаех), имах следните симптоми - в рамките на една седмица първо страшно ми се напрегнаха гърдите, не като при цикъл, а много повече, после започнах да чувствам неразположение, все едно съм хванала грип и ще се разболея, отпадналост ...Същевременно кафето сутрин започна да има ужасен вкус за мен и затова спрях да го пия. До тук все още не се усещах, че има нещо различно - просто си мислех, че ще ми идва и че същевременно съм лепнала някакъв вирус. Накрая на седмицата преядох на вечеря, ядох наистина много и след това ми се пригади и повърнах съвсем малко. В този момент вече събрах 2 и 2 и бях сигурна, че става 4 - БЯХ БРЕМЕННА. Познавах си тялото и анализирах симптомите - така бях сигурна, че съм бременна преди да направя теста, а съм била може би в края на 2-ра или в 3-та седмица бременна.

Така че ако си познаваш тялото ще забележиш разликите между ПМС и бременост.

# 17
  • Мнения: 564
При мен разликата беше, че всички ПМС симптоми бяха страшно засилени..а и корема ми беше сууупер подут, нещо нетипично за мен..

# 18
  • София
  • Мнения: 5 549
При мен ПМС и бременните симптоми около датата, на която се очаква М се отличават само по едно нещо - никакъв апетит, когато съм бременна (3 пъти все така!). А иначе винаги, преди да ми дойде М, ми се яде повече от обичайното. Всичко останало - същото - гърди уголемени, леки болки в корема, нервност, главоболие от време на време...

# 19
  • Мнения: 202
Няма разлика м/у ранните признаци за бременност и ПМС, ама никаква разлика няма; и при двете бременности си имах неразположенията като преди цикъл, единствено липсата на такъв беше различното; колкото до гадене, повръщане, виене на свят...това вече са симптоми, които се появяват по-нататък(вече при около 3-седмично закъснение)

# 20
  • Мнения: 677
БРАВО за темата. bowuu
И аз винаги съм се чудела дали има разлика.
В момента съм пред цикъл.Но понеже този месец не сме се пазили,виждам,че може и да е станало.Тъкмо си мислех,че след като имам редовните симптоми на ПМС значи не е...и видях темичката.
Дай Боже-бебе....на всички го пожелавам!!!  bouquet

# 21
  • Мнения: 6
Мила а какви симптоми имаш Hug Стискам ти палци

# 22
  • Мнения: 1 152
При мен една от основните разлики беше хипер чувствителни зърна, даже си помислих, че нещо не им е наред от толкова болка и боцкане, а то какво било.  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 521
При мен нямаше нищо различно, освен липсата на цикъл. За това се учудих като видях двете чертички, въпреки че бебеправихме. Мислех си, че като забременея ще има нещо, което да ме наведе на тази мисъл, да ама не.... Peace

# 24
  • Мнения: 677
Мила а какви симптоми имаш Hug Стискам ти палци
Ами обичайните за ПМС.
Впрочем аз го карам много зле-издувам се като бременна Laughingв 4 месец. Joy
Гърдите бе болят,страхотен апетит,раздразнителност и подпухналост.Абе,ужас!!!
Незнам какво е сега,мисля си ,че все пак е мензис,защото не се пазихме в последната седмица от цикъла,когато доколкото знам забременяване се случва рядко(но никога не се знае). Praynig
Ще видим....дано все пак да е бебок!!! Praynig

# 25
  • Мнения: 120
При мен  няма разлика, единственото което се различава е болките в кръста.

# 26
  • Мнения: 120
При мен симптомите са като при ПМС с единствената разлика , че болката в гърдите и в яйчниците беше по-остра и имах болки в кръста.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
При мен разликата беше болката в гърдите, която я имаше сега при бременност и я няма при цикъл /най-често или е много слаба/.Болките в корема не бяха така постоянни и в градация по сила както при цикъл и след часове да ми дойде.А силна болка, остра някак си по-различна  и спре /което е нетипично за мен при условие , че мен ме боли три дни преди и болката се засилва и три дни след това буквално  Cry , както и никога не ми закъснява  Simple Smile/, после пак и така докато въобще не дойде   Joy.

# 28
  • Мнения: 3
здравейте!
някой знае ли при направена изкуствена инсеминация, когато след това приемаш прогестерон и отгоре и отдолу и от него се появява напрежението в гърдите, характерно за началото на бременност, може ли по някакви други симтоми да се познае има ли имплантация или не? Или т.нар.  ми симптоми се дължат единствено на хапчетата? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 334
приемаш прогестерон и отгоре и отдолу
За да не стават грешки-приемаш го орално и вагинално Grinning Не търси симптоми-просто чакай Peace Понякога тези усещания може да са много подвеждащи...

Общи условия

Активация на акаунт