Още една

  • 1 888
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Здравейте!  bouquet
От доста време чета темите тук,но несъм писала Embarassed.
На 08.04 ще стана и аз една от вас.Развода предстои.Стискайте палци да мине всичко нормално,че нещо взе да мее страх. Sad
 Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 463
Здравей,добре си ни дошла!Какво те притеснява в развода,като процедура или възможен обрат?Радвам се че се престраши да пишеш!  bouquet

# 2
  • Мнения: 446
Не се страхувай, всичко ще мине както трябва  bouquet
Кураж Hug

# 3
  • Мнения: 402
тук ще намериш много подкрепа   bouquet
не се тревожи за бъдещето...бъди с нагласата,че това,което става, е за добро Peace

# 4
  • Мнения: 1 809
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug

Подкрепям напълно! Кураж и от мен!  bouquet

# 6
  • Мнения: 93
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug

Подкрепям напълно! Кураж и от мен!  bouquet
Кураж и от мен!Въпреки че нямам брак с БНД и аз съм един вид разведена.Всичко ще мине и времето ще излекува раните. newsm10

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте момичета. Какво е БНД?

# 8
  • Мнения: 2 336
БНД=Баща на Детето

# 9
  • Мнения: 800
  bouquet Благодаря  ви за подкрепата!
Всичко мина така както трябваше. Ами ,че то цялата история стана за 10 мин. .СЕга чакаме да ни дадат решението от съда.Решихме да си останем в добри приятелски отношения.

# 10
  • Italia
  • Мнения: 1 059
  bouquet Благодаря  ви за подкрепата!
Всичко мина така както трябваше. Ами ,че то цялата история стана за 10 мин. .СЕга чакаме да ни дадат решението от съда.Решихме да си останем в добри приятелски отношения.
Сори, ама ми звучи като mission impossible... Мисля, че всяка от нас е опитала да го направи, най-вече заради децата, аз поне не съм чувала за реализиран такъв случай...   Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
Сори, ама ми звучи като mission impossible... Мисля, че всяка от нас е опитала да го направи, най-вече заради децата, аз поне не съм чувала за реализиран такъв случай...   Mr. Green

Ами постой, почети тук малко и може и да чуеш.  Peace
С моя бивш не само сме си в добри отношение - по Коледа и по почивки ходим заедно с него и детето + неговото или моето гадже... Crossing Arms

# 12
  • София
  • Мнения: 17 259
И аз като Иса - ама без почивките, щото БНД не обича да ходи на почивки  Laughing Ама на Коледа бяхме заедно на обяд.
И се виждаме и чуваме доста често.

# 13
  • София
  • Мнения: 433
И аз се включвам тука, с изключение на почивките и обедите и вечерите. И, да, чуваме се доста често, но главно заради детето.

Общи условия

Активация на акаунт