Моля за мнения: доктор Зидарова - Варна, градска болница

  • 2 111
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 695
Момичета, моля ако имате впечатления от доктор Зидарова (педиатър по Здравна каса в Градска болница-Варна) да ги споделите. Интересува ме най-вече дали ще ме подкрепи за изключително кърмене и късно захранване и дали бърза с антибиотиците. Ние записахме бебка при нея по препоръка на нашата лична лекарка, засега съм с добри впечатления, като изключим това че препоръчва даване на подсладена вода. Иначе обяснява добре и е много сърдечна, освен това е и хомеопат.

# 1
  • Мнения: 5 178
Бе не знам вече кой е хомеопат, щото с един Боаронски курс по хомеопатия май сичките педита станаха хомеопати #Crazy newsm78

# 2
  • Мнения: 695
Бе не знам вече кой е хомеопат, щото с един Боаронски курс по хомеопатия май сичките педита станаха хомеопати #Crazy newsm78

Хм, не съм се замисляла за това, ако е така - лошо. За Зидарова мисля че й е американска квалификацията по хомеопатия, но не съм сигурна. Да разбирам ли, че ти си с лоши впечатления от нея?

# 3
  • Мнения: 5 178
Не не съм чувала отзиви нямам и опит с нея, но напоследък всеки втори педиатър е и хомеопат в нашта мила Варна.
Повечето са ходили на курса на Боарон и смятат, че са хомеопати и лошото е, че много майки вярват в това..
Мисълта ми беше да проучиш добре, преди да се хванеш за хомеопатските и възможности

Вече в чудо съм се видяла
едни предписват Зиртек за по 1м при все, че на упътването ясно пише не повече от 7 дни
други си връзват гащите с АБ за щяло и нещяло
....
ето сега идват последиците от педиатричната практика преди 7-8  години да се дава ЗимаФлуор...

Каквото и да решиш, когото и да изберш винаги чети упътванията и ти самата прецени дали е добро за твоето детенце ..

# 4
  • Мнения: 25
Здравейте,
може ли някой да ми даде координати на тази д-р Зидарова?

Общи условия

Активация на акаунт