Бронхопневмония преди семица и сега пак не е добре

  • 1 023
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте д-р Слънчева  Simple Smile

Имам бебе на 6 месеца и половина е преди около 15 дни се разболя. В началото започна да кашля, ушите я боляха, сополи имаше и вдигаше висока температура  ходихме на доктор казаха ни силно зачервено гърло и изписаха Клацид.

Започнахме да го пием минаха два дни но тя стана по зле отидохме и каза докторката, че чува хрипове в гърдичките, правихме снимка и бронхопневмония. Изписаха ни инджекции пет дни ни ги биха на 12 часа като през това време продължихме и Клацида. Свършиха инджекциите и още два дни  допихме и Клацида. На другия ден докторката я прегледа и каза добре е.

Вечерта и текнаха сополите запуши и се носа на другия ден не преминаха днес започна да покашля, а преди малко плачеше и не искаш да спи и като я пипнах по ушичките и тя се разплака. Вчера пак бяхме при докторката тя каза нищо и няма чисти и са гърдичките не е зачервено гърлото. Какво ще ме посъветвате как да постъпя? Страх ме е да не повтори наново същото.

# 1
  • Мнения: 5 760
Добре е да се консултирате с лекар- мисля, че  с оглед на това, че дедето е малкодетето е добре да се лекува в болниа, където е под постоянно лекарско наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт