закъсняло неразположение и странно кръвотечение

  • 3 027
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Трябваше да ми дойде преди известно време, тогава като наближи деня ме боля стомаха, после един ден около очакваната дата ме боля доста точно като ден в,който да ми дойде, но не стана и спряха болките. Днес е 10 ден на закъснението ми и ми дойде със странни болки в корема и разстройство Embarassed.Като ми спря разстр. спряха и болките в корема(които бяха като менстроални болки).............кръвта е малко странна на цвят,отначало ми беше много слабо,което е странно пак за начало , а после едни парченца се появиха................

# 1
  • Мнения: 4 070
Между другото искам да добавя , че сега пак ми е много слабо кръвотечението и е кафеникаво Thinking

# 2
  • Мнения: 1 085
Може да е някаква инфекция пък може и да е началото на цикъл.Незнам какво става този месец с тези закъснения.Или всички сме бебеправили или просто е от времето. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 209
Може да е някаква инфекция пък може и да е началото на цикъл.Незнам какво става този месец с тези закъснения.Или всички сме бебеправили или просто е от времето. newsm78
В този подфорем всички бебеправят...

gundie, а тест за бременност правила ли си?

# 4
  • Мнения: 4 070
да, правила съм последно бече на седмия ден от закъснението -отицателен!!

# 5
  • Мнения: 4 070
Bunny87 , в началото на мин седмица ци правих пълни изследвания на кръв и урина и ми нямаше нищо-всичко в нормите.

# 6
  • Мнения: 4 070
В съседен форум и  хората около мен (които не съм сигурна, че са въобще наясно-например съпругът ми Laughing) ми казва, че можело да съм направила спонтанен аборт-на мен ми се струва невъзможно, мисля, че по-скоро има др причина или пък няма такава.

# 7
  • Мнения: 1 085
Как така можело да си направила спонтанен аборт.Ми то се осеща до колкото знам.

# 8
# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
консултирай се с доктор

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
gundie , по принцип е възможно да е било спонтанен аборт, макар че едва ли като се има предвид, че на 7-ми ден, тестът е бил отрицателен. Но момичетата са ти казали най-добре - иди на лекар за консултация.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 070
Със сигурност ще отида на лекар...... още тая седмица

# 12
  • София
  • Мнения: 137
На мен ми се случи, абсолютно същото нещо!!! Shocked Продължи точно 13 дни, свърши, точно на 13-я ден, когато всъщност отидох на гинеколог. Лекарката ме прегледа, а този странен цикъл нямаше и помен! Thinking Каза ми, че не открива нищо нередно, направих си  и т.н. Тя, дори не ми повярва на това, което и казвам! Много бях притеснена, защото точно бяхме започнали да правим опити за бебе (и до сега, макар, че всичко изглежда наред няма резултат - положителен!) и все се притеснявам нещо да не попречи на тези опити от здравословна гледна точка. След този "странен цикъл" и добрите резултати от цитонамазката, и нормалните кръвни резултати, продължаваме с опитите.  Praynig В този 13 дневен странен период и аз, разбира се си направих тест за бременност (2 ако трябва да съм честна  Embarassed) толкова се надявах да е/са положителни, уви! Sad И сега продължавам да нямам търпениe, предстои да ми дойде към 13-15.04., така, че се надявам всъщност да пропусне  Praynig

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
Иди на гинеколог. Той ще ти отговори най-добре.

# 14
  • Мнения: 4 070
Nelma , и мен това ме притеснява дали ще ме разберат ..... аз ходя в една клиника на щерев тя е само акушеро-гинекологична и смятам, че там би трябвало да има добри спец. Все си мисля, че всичко беше случайно по-скоро за мен странното е,че когато тр да ми дойде ме боля корема, а не ми дойде и после болките спряха.................но сега съм неразположена като ми свърши отивам и ще пиша какво са ми казали

Общи условия

Активация на акаунт